מערכות הסקה מה קיים ואיך נדע מה מתאים לנו?

הסקה

עולם החימום הביתי השתדרג פלאים בשנים האחרונות. אם בעבר הרחוק אנשים היו מתחממים על ידי תנור עם עצים ואש חיה ולאחר מכן הגיעה הקדמה והביאה איתה פתרונות חשמליים, כיום, אנו חיים בעידן בו יש לנו אין סוף אופציות לחימום הבית. בקצרה נעבור על חלק מהפתרונות הקיימים:

 

מזגן- הוא קיים בכל בית, עושים בו שימוש אינסופי במהלך הקיץ, ובגלל שהוא כבר נמצא וקיים בבית ולא מצריך מאיתנו לצאת החוצה ולרכוש מוצר חדש, נהוג להשתמש בו גם בחורף. הבעיה העיקרית איתו? נסו לשהות בחלל עם מזגן דולק על חום לאורך זמן. מדובר בחוויה לא נעימה בכלל, בלי להתייחס בכלל לחשבון החשמל. רק נציין כי האוויר המלאכותי, החם והמחניק לא ממש תורם לנו לאיכות החיים בקיץ.

הסקה

 

מפזר חום- המחיר שלו בחנות? זול מאוד יחסית לפתרונות אחרים. המחיר שלו בחשבון החודשי? יקר מאוד. מפזר החום, אמנם נייד ומאפשר לנו לקחת אותו מחדר לחדר, אך האיזור אותו הוא מחמם בסך הכל די קטן, וגם הוא, כשהוא בחללים קטנים, מייבש את האוויר ומוביל לתחושת מחנק.

 

מערכות הסקה, למה זה טוב?

 

אם כן, בין הפתרונות השונים ניתן למצוא מערכות הסקה לחימום הבית. היתרון? הן שקטות, מאפשרות פיזור החום בצורה יעילה, ותורמות בשמירה על האסתטיקה בבית. אין צורך באלמנטים גדולים ובולטים שמאפילים על עיצוב הבית שלנו.

 

אילו מערכות יש?

 

מערכת הסקה רדיאטורים- מערכת הסקה אולי ישנה מעט אך גם כיום היא אפקטיבית מאוד. מאפשרת לפזר את החום בצורה מעולה ונעימה. אינה ניתנת לתזוזה, והיא דווקא מערכת שקצת יותר מורגשת בבית.

 

מערכת חימום תת רצפתי- יצירת הפאר שצוברת פופולאריות מטורפת ככל שהזמן עובר והימים הקרים איתנו. מערכת שמותקנת מתחת לרצפה, מפזרת את החום בכלל החללים אותם נגדיר, לא יוצרת תחושת מחנק ומבוקשת מאוד – במיוחד כאשר בונים בית מאפס.

 

על מנת להבין מה מתאים לכם צריך לקחת בחשבון את גודל הבית, השימוש באזורים השונים, התקציב ולא פחות חשוב, המקום ממנו אתם רוכשים. בסופו של יום אתם רוצים כתובת ואבא ואמא לתלונות.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לבחור אבקת חלבון? כך תבחרו אבקה, בהתאם למטרות שלכם
אבקת חלבון אינה מתאימה רק לספורטאים היא מתאימה גם לאנשים רבים הזקוקים או מעוניינים לצרוך את אבקת...
קרא עוד »
פבר 02, 2021
איך לשדרג את התשוקה בין בני הזוג?
אין ספק כי גם בקרב הזוגות הקרובים והאוהבים ביותר, התשוקה נוטה לדעוך ואף להיעלם עם השנים – בעיקר בשל...
קרא עוד »
ספט 10, 2016
הורות משותפת
להקים משפחה זה נושא מורכב ולא תמיד פשוט, אז אם הכל הולך והחיים יחד טובים אז אין שום בעיה, אבל מה קורה...
קרא עוד »
מאי 10, 2017