איך לארגן חתונה בחצר הבית?

מאוורר תקרה

מאוורר תקרה

בשנים האחרון המגמה בחתונות היא חתונות אישיות שמתקיימות בלוקיישנים מיוחדים. אם יש לכם חצר גדולה, תוכלו לארגן בה חתונה מדהימה בעיקר בחודשי האביב והקיץ. אבל כיצד מפיקים חתונה שכזאת וכיצד מארגנים? כל הטיפים בהמשך.

בדיקת השטח – בדקו את שטח החצר. בצעות מדידות לשטח ותכננו את חלוקתו לפי מספר השולחנות שאתם צריכים במקום. וודאו כי השטח מתאים בגודלו למספר האורחים שלכם. כאשר אתם בודקים עליכם לקחת בחשבון מרווחים בין השולחנות, הקצאת מקום ללהקה או ל DJ, שמירת מקום למזנוני האוכל, ובחירת מיקום לטקס החופה.

חשבו על האוכל – חשוב להבין איזה אוכל וכיבוד תרצו להגיש לאורחים שלכם. האם מדובר בקייטרינג שמספק מנות ראשונות שניות וקינוח? או שאולי תרצו להקים בופה בחצר? או אפילו להביא דוכני אוכל. חשבו על הדרך הטובה היותר להגיש לאורחים שלכם את האוכל.

ציוד לחתונה  בחצר – חתונה בחצר דורשת ציוד רב שכן היא מתקיימת לא כמו חתונה באולם או בגן אירועים, שבהם הכל מותקן ומוכן. עבור חתונה כזאת שמתקיימת בחוץ תזדקקו לגנרטור חשמל על מנת להעביר את החשמל לחצר, צליות כדי להצל על ראשם של האורחים מפני השמש, מאוורר תעשייתי שיאוורר את האורחים שלכם ויספק להם משב רוח נעים, וכמובן שיש לשכור מקומות ישיבה ושולחנות, כאשר לעיתים ניתן לשכור מחברת הקייטרינג שבחרתם לאירוע.

עיצוב – חצרות ביתיים בדרך כלל מעוצבים בצורה יפה. אבל כדי להדגיש את העיצוב ואת היום המיוחד, חשוב לקשט את החצר בפרחים ועציצים, לגזום את הדשא, ולארגן חופה שתתכתב בצורה טובה עם סגנון החצר וסגנון העיצוב שלה. ישנם כמה סגנונות עיצוב המתאימים לחתונה בחצר ביניהם: הסגנון הכפרי, הסגנון העירוני האורבאני, או הסגנון האירופי שבו מציבים שולחן ארוך במיוחד שמזכיר ארוחות צהריים באירופה.

ביטוח – חשוב לדעת כי בחתונה שמתקיימת מחוץ לבית, בחצר או בטבע, יש לבטח את האורחים שלכם. ביטוח האורחים יגן עליכם במידה ומישהו יחליק בשטח ביתכם ימעד או יפצע. לכן חשוב לבדוק כיצד מבטחים אורחים באופן חד פעמי מול חברת הביטוח.

אז התחילו לתכנן, ובדקו כיצד אתם יכולים לתכן את החתונה בצורה הטובה ביותר.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שירותי הובלות גדולות מקצועי במרכז
שירותי הובלות גדולות שירותי הובלות גדולות נבדלים מספקים קטנים להובלות, ברמת המקצועיות שהם חייבים...
קרא עוד »
יונ 21, 2018
איך מתחילים לנגן על סקסופון
אנו בטוחים שאתם חשים בתשוקה מסוימת לעולם המוזיקה, אך אפשר לומר שבלא מעט מקרים אנשים יכולים לאהוב משהו...
קרא עוד »
ספט 23, 2016
מה הם מבדקי תשושי נפש
המושג 'תשוש נפש' הוא מושג שאנו לא נחשפים איליו בדרך כלל בעיקר בחיינו הצעירים. למושג זה אנו נחשפים...
קרא עוד »
דצמ 27, 2019