איך לארגן חתונה בחצר הבית?

מאוורר תקרה

מאוורר תקרה

בשנים האחרון המגמה בחתונות היא חתונות אישיות שמתקיימות בלוקיישנים מיוחדים. אם יש לכם חצר גדולה, תוכלו לארגן בה חתונה מדהימה בעיקר בחודשי האביב והקיץ. אבל כיצד מפיקים חתונה שכזאת וכיצד מארגנים? כל הטיפים בהמשך.

בדיקת השטח – בדקו את שטח החצר. בצעות מדידות לשטח ותכננו את חלוקתו לפי מספר השולחנות שאתם צריכים במקום. וודאו כי השטח מתאים בגודלו למספר האורחים שלכם. כאשר אתם בודקים עליכם לקחת בחשבון מרווחים בין השולחנות, הקצאת מקום ללהקה או ל DJ, שמירת מקום למזנוני האוכל, ובחירת מיקום לטקס החופה.

חשבו על האוכל – חשוב להבין איזה אוכל וכיבוד תרצו להגיש לאורחים שלכם. האם מדובר בקייטרינג שמספק מנות ראשונות שניות וקינוח? או שאולי תרצו להקים בופה בחצר? או אפילו להביא דוכני אוכל. חשבו על הדרך הטובה היותר להגיש לאורחים שלכם את האוכל.

ציוד לחתונה  בחצר – חתונה בחצר דורשת ציוד רב שכן היא מתקיימת לא כמו חתונה באולם או בגן אירועים, שבהם הכל מותקן ומוכן. עבור חתונה כזאת שמתקיימת בחוץ תזדקקו לגנרטור חשמל על מנת להעביר את החשמל לחצר, צליות כדי להצל על ראשם של האורחים מפני השמש, מאוורר תעשייתי שיאוורר את האורחים שלכם ויספק להם משב רוח נעים, וכמובן שיש לשכור מקומות ישיבה ושולחנות, כאשר לעיתים ניתן לשכור מחברת הקייטרינג שבחרתם לאירוע.

עיצוב – חצרות ביתיים בדרך כלל מעוצבים בצורה יפה. אבל כדי להדגיש את העיצוב ואת היום המיוחד, חשוב לקשט את החצר בפרחים ועציצים, לגזום את הדשא, ולארגן חופה שתתכתב בצורה טובה עם סגנון החצר וסגנון העיצוב שלה. ישנם כמה סגנונות עיצוב המתאימים לחתונה בחצר ביניהם: הסגנון הכפרי, הסגנון העירוני האורבאני, או הסגנון האירופי שבו מציבים שולחן ארוך במיוחד שמזכיר ארוחות צהריים באירופה.

ביטוח – חשוב לדעת כי בחתונה שמתקיימת מחוץ לבית, בחצר או בטבע, יש לבטח את האורחים שלכם. ביטוח האורחים יגן עליכם במידה ומישהו יחליק בשטח ביתכם ימעד או יפצע. לכן חשוב לבדוק כיצד מבטחים אורחים באופן חד פעמי מול חברת הביטוח.

אז התחילו לתכנן, ובדקו כיצד אתם יכולים לתכן את החתונה בצורה הטובה ביותר.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נוטריון לאנגלית – מה הצורך?
זו תופעה נפוצה שישראלים שמעוניינים ללמוד בחו"ל זקוקים למסמכים לרישום. המסמכים הללו חייבים להיות...
קרא עוד »
מאי 29, 2018
מחסן גינה מחיר
מעוניינים לדעת מה המחיר שאתם צריכים לשלם בעבור רכישת מחסן גינה? מחפשים את הביטוי מחסן גינה מחיר ולא...
קרא עוד »
נוב 04, 2019
איך למצוא מאלף כלבים מקצועי?
אם אתם בוחרים לאלף את הכלב שלכם, אחד הדברים החשובים ביותר שעליכם לקחת בחשבון זה מציאה של מאלף כלבים...
קרא עוד »
נוב 04, 2016