רחפנים – כל מה שחשוב לדעת

איך לומדים להטיס רחפן? האם קניית רחפנים היא רק למקצוענים? ואיזה רחפן כדאי לקנות? רחפנים הם השיגעון החדש של אוהבי הגדג'טים והתעופה. אבל מה חשוב לדעת על רחפנים? הכל בהמשך.

רחפנים הם חלק מעולם הטכנולוגיה והקדמה, כאשר רחפנים הם כלי טיס חכם שירגש אתכם ויגרום לכם להרגיש ממש כמו טייסים!. הרחפנים נועדו במקור לצילום, בין אם מדובר בצילום אבטחה, או לבין אם מדובר בצילום לצרכים אחרי של שטחים גדולים וקטנים. אך כיום הם משא ליבם של חובבנים שורצים להיות חלק מהדבר הבא.

קניית הרחפן

לפני שאתם ניגשים לרכוש רחפן, חשוב שתשאלו את עצמכם איזה רחפן אתם רוצים? האם אתם רוצים לרכוש רחפן מורכב או כזה שצריך להרכיב? חשוב לדעת שאת הרחפנים שכבר מגיעים מורכבים כל מה שצריך זה להטיס מיד לאחר הטענת הסלוללה.

עם זאת רחפן שצריך להרכיב, מתאים לאנשים שכבר עוסקים בתחום זמן רב וזאת כי נדרשת הבנה וידע כדי להרכיב לבד רחפן.

מהיכן כדאי לרכוש או לשכור רחפנים?

כיום ניתן למצוא רחפנים במחירים שונים, כאשר ישנם רחפנים חדשים ויש כאלה המוצעים למכירה מיד שנייה. המלצה היא לפחות בהתחלה לרכוש רחפן חדש וזאת על מנת לא להסתבך עם הרחפן במידה וישנם תיקונים, וגם כדי שתהיה לכם אחריות יצרן ותוכלו לקבל שירות ומענה על כל שאלה.

עלויות הרחפנים

תחביב הרחפנים אינו זול, והוא דורש זמן והשקעה כספית. המחיר ממוצע לרחפן הפשוט ביותר יתחיל מ 3,500 שקלים כאשר המחירים יכולים להגיע עד ל 8,000 שקלים לרחפן שמתאים למקצוענים.

רחפנים יקרים יותר כוללים טכנולוגיה מתקדמת שכוללת מצלמה איכותית, חיישנים מיוחדים למניעת התנגשות, אפליקציה לזיהוי ומעקב ועוד.

רחפן בשילוב מצלמה

אחד האלמנטים העיקריים ברחפן הוא המצלמה. לכן כל הרחפנים מגיעים עם מצלמה שמקרינה את התמונות בזמן אמת לנייד. עם זאת, ישנם מקצוענים שירצו להחליף את המצלמה ברחפן לאיכותית יותר.

הטסת הרחפן

על מנת להטיס את הרחפן לא צריך לצאת לקורס מיוחד. בזמן הרכישה תקבלו הדרכה להטסת הרחפן גם מעשית וגם תיאורטית. את הרחפן ניתן להטיס בשמי הארץ בכל גיל והיא חוקית לחלוטין.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מועדון למסיבת בת מצווה בתל אביב – מדוע זה כדאי?
אחד המאפיינים שהפכו פופולאריים ביותר בקרב ילדים שחוגגים בר או בת מצווה הוא  אירוע במועדון...
קרא עוד »
דצמ 22, 2017
תחפושות אמונג אס
חג הפורים מתקרב בצעדי ענק ולנו נותר רק לבחור את התחפושת המתאימה עבור הילדים שלנו. לכל ילדי את התחפושת...
קרא עוד »
פבר 05, 2021
חשיבות הסביבה שבה ממוקם בית האבות לאיכות חיים
החלטה על מעבר לבית אבות אינה פשוטה בכלל, וחייבים להגיע להסכמה עם הדיירים המיועדים שהינם הוריכם או...
קרא עוד »
אוק 22, 2018