חופשת קיץ זה לא רק בישראל

כאשר אתם מתכננים את חופשת הקיץ של הילדים שלכם, אתם בוודאי רוצים לאפשר לילדכם חופש שיש בה ערך מוסף, ושתהיה כזאת שיש בה חוויה תרבותית עשירה.

אחת הדרכים לעשות זאת, היא לשלב בין לימודים לטיסה, ובכך לשלוח את ילדכם להרפתקה שתשנה את חייו של הילד לטובה ותותיר בו זיכרונות כיפיים לכל החיים.

אבל כיצד עושים זאת? איך מוצאים את הדרך הטובה ביותר בה ילדכם יבלה את חופשת הקיץ?  מסתבר שמחנה קיץ לנוער בארצות הברית הפך לדבר החם בקרב הורים לילדים. המחנה – הלוא הוא הסאמר סקול, משלב בין טיול מדהים וחוויתי בארצות הברית לבין שיפור השפה האנגלית.

קווים לדמותו של הסאמר סקול

סאמר סקול בארצות הברית היא חוויה כיפית במיוחד והיא מחנה קיץ שמתאים לילדים מגיל 10 עד גיל 18 (כאשר המחנה מחולק לפי קבוצות גיל). המטרה של מחנה הקיץ היא שילוב של טיול מהנה בארצות הברית, עם שיפור לימודי השפה האנגלית.

בסאמר סקול הילדים טסים לארצות הברית בליווי מורים, מדריכים ומאבטחים, ושם הם מתמקמים במחנה  קיץ שבו הם לנים, מטיילים וחווים אטרקציות, טיולים, חוויות, מופעים, הצגות, סרטים, ושלל פעילויות שמתרחשות במסגרת המחנה.

מתי לומדים הילדים אנגלית?

מחנה הקיץ סאמר סקול מסודר בצורה בה הילדים בכל בוקר במשך שבועיים (למעט שישי שבת) לומדים מספר שעות אנגלית, (כאשר מדובר בסך של 20 שעות לימוד בשבוע), ולאחר הלימודים הם יוצאים להרפתקאות וחוויות שונות מחוץ למחנה.

החוויות כוללות כניסה למוזיאונים, טיולים לאתרים מפורסמים בארצות הברית, הצגות מפורסמות, ושלל חוויות שכוללים גם את הטיסה וגם את השהות במחנה הקיץ, שהיא בדרך כלל שהות במלון או בחדרי הארחה מסודרים.

סאמר סקול – חברים לכל החיים

כדי שהילדים יכירו אחד את השני כבר לפני היציאה אל מחנה הקיץ, מגבשים המארגנים של מחנה הקיץ פגישת הכרות בה נפגשים הילדים בקבוצת הגילים שיוצאת למחנה בקבוצת גיבוש, שבו הם מכירים אחד את השני ובכך הם יודעים עם אילו ילדים הם יוצאים לטיול.

בשיטה זאת הילדים טסים למחנה הקיץ בארצות הברית  עם חברים שהם כבר הכירו בארץ, ועם כאלה שהם  מתחברים אליהם בקלות, שחלקם אף יהפכו לחברים שלהם לכל החיים.

ומה לגבי המחירים?

רבים ההורים חוששים אפילו להתחיל ולברר על מחנה מסוג זה משום שהם סבורים כי המחירים של סאמר סקול לנוער הינם גבוהים במיוחד. אך בכל הנוגע לבילויים בחופשת הקיץ, אם מחשבים את כלל הבילויים שיבלה בן הנוער כאשר הוא בארץ, ואת הבזבוזים שהוא יבזבז על קניות ובילויים ללא מטרה – תגלו כי מדובר כמעט באותם סכומים.

לכן כדי להקנות לילדים שלכם חוויה לכל החיים, בדקו כבר היום על עלויות של סאמר סקול. בכך הילדים שלכם יחזור עם ידע, חוויות לכל החיים, ואושר גדול בסיום החופשה.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ממה נוצרות נחירות?
נחירות הן בעיה נפוצה בקרב אנשים. זה יכול להיגרם מגורמים רבים ושונים כמו תנוחת השינה, סביבת השינה...
קרא עוד »
אפר 25, 2023
הילד כבר גדול?! כדאי שתקראו את זה
הילד שלכם כבר גדול ואתם רוצים לחגוג לו יום הולדת? רוב האופציות שיעלו על דעתכם בעיקר מתאימות לילדים...
קרא עוד »
ספט 27, 2019
קורס שחזור רהיטים למי שקשה להפרד מחפצים יקרים
יש אנשים רבים המחזיקים בבעלותם פריט אחד או יותר שעובר בירושה בין בני המשפחה כבר שנים רבות. לרוב מדובר...
קרא עוד »
יונ 05, 2019