עגלות תינוק – כיצד בוחרים עגלות תינוק

אחד המוצרים הראשונים שכל הורה טרי רוכש, זו עגלת תינוק. עגלה זו אמורה לשרת את התינוק שלו ואת הוריו בשנים הראשונות לחייו, עד שהוא יוכל ללכת בצורה סדירה בכוחות עצמו, מבלי שיצטרך להיעזר יותר בעגלה.

אל מול שטף המידע אשר קיים בתחום, יכולים ההורים למצוא מגוון רחב של עגלות בסגנונות ובעיצובים שונים, על כן, לא פעם הורים, בעיקר צעירים וטריים שאינם מכירים את התחום, מתקשים להחליט איזו מהעגלות יכולה להתאים לתינוק שלהם.

לפני שאנחנו נציג כאן שורה של המלצות, כיצד בוחרים עגלות תינוק, חשוב להדגיש שתי נקודות משמעותיות, הראשונה, כשבוחרים עגלת תינוק אי אפשר לעשות את זה רק דרך קריאה של המפרט או המלצה של בני משפחה וחברים, יש לראות ולבחון את העגלה בעיניים. כך אפשר לבדוק כיצד היא נראית, כיצד היא בנויה, מה החוזק שלה וכדומה.

נקודה שנייה משמעותית, רצוי לקנות עגלה שהיא עמידה לזמן רב, כך יהיה ניתן להשתמש בה גם כשייוולדו הילדים הבאים, ולא יהיה צורך לרכוש עגלה חדשה במקום.

המלצות לבחירת עגלת תינוק

ראשית, הדבר הראשון שיש לחשוב עליו, זה בטיחות הילד. חשוב לבחון את כל ההיבטים שקשורים לבטיחותו של הילד בזמן שהוא יושב או שוכב בתוך העגלה. כל עגלה חייבת לעמוד בתקני הבטיחות המחמירים ביותר, כל עגלה חייבת להכיל אמצעי בטיחות שונים, החל מחגורת בטיחות, בולם זעזועים, גלגלים עם מעצור, משענת וריפוד נוחים ובריאים ועוד. כל דבר כזה יכול להשפיע במובן כזה או אחר על בטיחותו וביטחונו של הילד.

שנית, חשוב מאוד להקפיד שהעגלה תהיה נוחה ונעימה. תזכרו שהילד יכול לבלות בה זמן רב ולכן מוטב שהעגלה תהיה נוחה ברמה אופטימאלית בשבילו. הרבה מקום לרגליים, מקום לידיים, ריפוד שלא מזיע, מקום להניח כוס שתייה, אפשרות להרכיב על גבי העגלה מובייל ודברים אחרים, ועוד.

שלוש, אחסון. בשנים האחרונות אנחנו יכולים למצוא עגלות תינוק שניתן לאחסן אותן בצורות נוחות בתא המטען של הרכב ואפילו בתא אחסון של מטוס. זה אומר שאפשר לקפל את העגלה בצורה פשוטה, בלחיצה אחת. כך ניתן לקחת אותה לכל מקום מבלי לחשוש שלא נוכל להניח ולאחסן אותה במקומות שונים.

ארבע, לא רק הילד משתמש בעגלה, גם אתם. אתם אמורים לנייד אותה ממקום למקום, מה זה אומר? שעליכם לחשוב האם העגלה נוחה לכם, האם היא מתאימה לגובה שלכם, האם היא קלה עבורכם, האם היא מכילה אמצעי אחסון שונים ופשוטים. תבחנו מה הם הצרכים שלכם ותכניסו אותם למשוואה.

חמש, ניקיון. סביר להניח שהעגלה תתלכלך לא פעם, במיוחד הריפוד שלה. חשוב שיהיה ניתן להסיר את הריפוד מהעגלה בשביל שתוכלו לנקות אותו ולהחזיר אל העגלה לשימוש חוזר. כך הילד יוכל ליהנות מריפוד נקי כל הזמן.

עגלות תינוק מהחברות המובילות

למגוון עגלות תינוק פרימיום

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רעיונות לארוחת בוקר – אוכלים בריא
על הארוחה החשובה ביותר ביום אנו נוטים לוותר, בדרך כלל, מפאת חוסר זמן או חוסר חשק להשקיע בארוחה על...
קרא עוד »
יונ 08, 2018
מחפשים חווית שף פרטי? טיפים לבחירה נכונה
מי מאיתנו לא אוהב לאכול אוכל איכותי ומשובח? התשובה לכך היא: כולנו. כל אדם אוהב סגנון שונה של מאכלים, אך...
קרא עוד »
יונ 08, 2020
יועץ בטיחות אש לארגונים ועסקים
יועץ בטיחות אש הוא אדם שעוזר לארגונים ועסקים לנקוט באמצעי הזהירות הנכונים על מנת למנוע תאונות. הם...
קרא עוד »
דצמ 13, 2022