שולחן לפינת אוכל

חברת נקיון

שולחן הוא כמובן חלק בלתי נפרד מפינת האוכל בעבור המשפחה. אבל, גודלו נותן לו משקל משמעותי בעיצוב החלל ולמעשה לעיצובו יש משקל רק על עיצוב החלל כולו. האם ניתן להשתמש בשולחן פינת האוכל כאלמנט עיצובי ואף לעצב את סביבת פינת האוכל על פי סגנון השולחן? מסתבר שהתשובה היא – בהחלט כן ומומלץ!

אז איך בוחרים שולחן לפינת אוכל?

רגע לפני שיוצאים לדרך ומחליטים על עיצוב שולחן פינת האוכל חשוב להתייחס למשימה העיקרית שלו והיא כמובן לאפשר לנו לשבת לארוחה משפחתית ומאוחדת בשולחן אחד. לכן, עלינו להתייחס תחילה לגודל השולחן ולכמות הכיסאות שיוכל להכיל בישיבה נוחה ונעימה.

מלבד הארוחות המשפחתיות הרגילות, חשוב לקחת בחשבון גם אירועים גדולים יותר כמו אירוח בחגים ולבחון את האפשרות להארכת השולחן. שולחנות רגילים יכולים להתארך עד לאורך של כמטר ושמונים סנטימטרים ולאפשר ישיבה נוחה גם ל-14 סועדים, אך מחירים עולה בהתאמה לגודלם ולכן חשוב לזכור זאת בטרם הרכישה.

עיצוב עם שולחן פינת אוכל – מאיפה מתחילים?

אחרי שבחרנו את גודל השולחן הרצוי לנו ומדדנו את הסביבה שבה מיועד השולחן להשתלב ניתן להתקדם לחלק העיצוב ולבחור בין העיצובים השונים. כיום, מרבית משולחנות פינות האוכל מיוצרים מעץ בשילוב חומרים שונים כמו זכוכית , שיש או מתכת.

האפשרות המומלצת ביותר היא רכישת שולחן פינת אוכל עשוי מעץ מלא שישרת אתכם לאורך שנים ארוכות ולוותר על שולחנות העשויים סיבית או MDF שעלותם נמוכה יותר אך כך גם עמידותם לפגעי הזמן. מלבד העמידות, שולחן מעץ מלא יעניק גם מראה גם וטבעי יותר לסביבה בו הוא עתיד להשתלב.

הקפידו לבחור בשולחן פינת אוכל בעל זוויות המותאמות לסביבתו כך לדוגמה אם משולבות על הקירות מראות או תמונות עגולות ופינת האוכל שלכם כוללת מראה עדין יותר בחרו בשולחן פינת אוכל בצורה אליפטית או אפילו עגולה, אם הדבר מתאפשר כמובן.

כסאות נפרדים או סט ?

מנגד, אם אתם מעוניינים לייצר מראה יוקרתי יותר בחרו בשולחן מלבני ומאורך ככל הניתן. מבנה זה יעניק לחלל פינת האוכל עומק וירחיב את החלל. כדי להשלים את עיצוב החלל בו נמצא שולחן פינת האוכל דאגו לבחור כסאות תואמים המשלימים גם הם את החלל מבחינת צבע כמובן אך גם מבחינת צורה ומבנה.

 

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מיזוג אוויר – נעים להכיר, טכנולוגיית Inverter
שמעתם על זה, לחברים שלכם יש כאלה, המושג הזה צד את עינכם בעבר, אבל אתם לא בדיוק מבינים מה זאת הטכנולוגיה...
קרא עוד »
פבר 18, 2017
גברים רוצים לחזר ונשים שמחות למחוות רומנטיות
מאז שחר האנושות הגברים היום אלו שחיזרו, והנשים היו שמחות מהמחוות הרומנטיות שהם היו מפגינים. כיום הדרך...
קרא עוד »
דצמ 03, 2021
פיצויים על רשלנות רפואית בהריון
שלב ההיריון הינו שלב כזה שאמור להיות אחת התקופות המאושרות בחייה של אישה, מאחר והלידה עצמה, נחשבת בקרב...
קרא עוד »
אוק 02, 2018