שי פינוי דירה במעלה אדומים

 

הרבה פעמים לא רק חשוב לדעת כיצד לרכוש דברים, אלא הרבה פעמים גם חשוב לדעת כיצד ניתן להיפרד מחפצים, כלומר כיצד ניתן לשחרר ואף לזרוק. עם זאת, כמה קל שהמשימה עשויה להישמע, עדיין יש לקחת בחשבון שאנשים רבים מתקשים לזרוק פריט חשמלי מקולקל שעוד ניתן לתקן, מתקשים להשליך מחשב ישן כיוון שהוא עוד מכיל חלקים טובים, מתקשים לזרוק את הסלון הישן כיוון שעם מעט ניקוי יסודי הוא עוד עשוי לשמח אנשים אחרים וכדומה. אי לכך טוב לדעת שלצד הקושי, גם ישנו מענה מקצועי, ועל כן אם אתם גרים במעלה אדומים או באזור, בוודאי תשמחו לשמוע על שירותי חברת "שי פינוי דירה".

ניסיון שמוכיח את עצמו

חברת שי פינוי דירה במעלה אדומים יודעת לפנות כל סוג של תכולה, מכל מקום ואין זה משנה אם מדובר בתכולה כבדה ומאסיבית במיוחד, או אם מדובר בתכולה ביתית כגון פסולת וחלודה, וזאת כי מדובר בחברה שעוסקת בתחום הפינוי לאורך עשרים וחמש שנה, בהן היא עובדת לא מעט עם אגרנים כפייתיים ומכאן שגם שהיא בעלת ניסיון עשיר אל מול דירות מוזנחות במיוחד. אי לכך, לאורך השנים חברת שי פינוי דירה פיתחה שיטות כיצד ניתן להתמודד בבטחה אל מול פסולת, אי סדר וזוהמה. מכאן שכאשר הצוות מגיע לפנות, הוא עושה שימוש בביגוד מגן ועזרים משלימים, ובנוסף מרגיע לדעת שהוא מבוטח  ושישנו ביטוח צד ג'. כמו כן הצוות עובר הכשרה ונבחר בקפידה, בין היתר גם בהתאם לממד האנושי, וזאת על מנת שכל לקוח יקבל תחושה נוחה להזמין איש מקצוע מעין זה אל ביתו.

תרומה לקהילה

שי, מנהל החברה, יודע לספר שלא פעם בעת פינוי דירות של אספנים, התווספו לערימת החפצים שאמורה להתפנות גם חפצים שהיו אמורים להישאר בבית. על מנת למנוע הישנות של מצבים מעין אלו, החברה מצאה עבור הלקוח פתרון אידאלי, והוא מתן עזרה בשלב המיון. באופן שכזה הצוות עובר עם הלקוח על כלל התכולה – על מנת להבטיח שביעות רצון ועל מנת להימנע מעוגמת נפש. כמו כן בעת המיון הצוות עורם ערימות עבור תכולה שמיועדת לנקודות המיחזור ועבור תכולה שניתן לתרום, וזאת לאחר ששי מאתר בקרבת מקום ארגון צדקה שמגלה עניין במגוון חפצים שמיועדים להיזרק, כך שכולם יוצאים מורווחים, ולו אנשי הצוות שמרגישים שתרמו חזרה לסביבה.

שירותים משלימים

לצד שורת השירותים החשובים שאזכרנו עד כה, גם ראוי לציין שניתן ליהנות ממבחר שירותים משלימים אשר ניתנים על יד צוותים ייעודיים. כל למשל ראוי לציין שצוותי החברה יודעים להציע שירותי סידור וניקוי החפצים שנשארים מאחור, ניקיון יסודי של כלל הדירה, מתן עזרה עבור שיפוצים קלים, שירותי הדברה וחיטוי וכמובן שגם שירותי סיוד. מכאן שבתום ההליך ניתן לחזור לגור בדירה שאינה רק מכילה מה שצריך, אלא היא גם רעננה ונקייה – שווה!

 

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה זה הקפאת שומן והצרת היקפים ואיך עושים את זה?
הקפאת שומן היא דרך חדשה להפחתת שומן הגוף. ניתן לעשות זאת באמצעות מחט או טיפול בלייזר. הקפאת שומן,...
קרא עוד »
דצמ 14, 2022
טיול למדגסקר בהתאמה אישית – למי זה מתאים?
מדגסקר הוא אי באוקיינוס ההודי, מול החוף הדרום מזרחי של אפריקה. הוא ידוע בחיי הצומח והחי המגוונים שלו,...
קרא עוד »
מרץ 22, 2023
באיזה שלב עושים פירוק רכב
הרבה מאוד אנשים תוהים ומתלבטים, מה לעשות עם רכבים ישנים, רכבים שאינם יכולים עוד לעלות על הכביש ולא...
קרא עוד »
יול 31, 2019