מחמם מים בגז

מי לא מצא את עצמו בסיטואציה הבאה: חורף, קר בחוץ, אתם חוזרים הביתה מהעבודה אחרי יום ארוך. יושבים לאכול ארוחת ערב, רואים קצת טלוויזיה ומתכננים ללכת לישון בקרוב. מה צריך לעשות לפני? מקלחת כמובן. אתם כבר מורידים את הבגדים, מדליקים את המים ומחכים. ומחכים. ומחכים. ואז אתם קולטים ששכחתם להדליק את הדוד. או, מעצבן לא פחות, הדלקתם אבל המים עדיין לא מספיק חמים. אתם מתלבשים שוב, מדליקים את הדוד וצריכים לחכות למשך זמן לא מבוטל עד שיהיו קצת מים חמים בשביל שתוכלו להתקלח. אין ספק שמדובר במצב מתסכל מאוד. למזלכם, יש פתרון והוא לא פחות ממושלם: חימום מים בגז.

היתרונות של מחמם מים בגז

אם נבחן את זה לעומק, האמת היא שלמחמם מים בגז אין כמעט חסרונות, אלא רק יתרונות. היתרון המשמעותי שפותר לכם את זמן ההמתנה המיותר ותשלום החשמל שאתם צורכים בכל פעם שאתם מחכים לדוד שיתחמם, הוא שמחמם מים בגז מספק לכם מים חמים 24 שעות ביממה, 365 ימים בשבוע! בוקר, צהריים, ערב, חורף, קיץ. זה לא משנה מתי, תמיד, ברגע שתפתחו את הברז ותכוונו אותו לצד של המים החמים, יהיו לכם מים חמים לכל משך הזמן שתרצו. לא צריך לתזמן מקלחות ולהקציב זמן לכל בן משפחה. רוצים מים חמים? יש לכם.עיצוב מטבח

איך זה עובד?

את מערכת החימום מתקינים מחוץ או בפנים הבית (תלוי אם יש לכם שטח המאפשר את זה). במערכת עצמה קיים חיישן שיודע לזהות מתי המים עוברים מקרים לחמים. ברגע שהחיישן קולט כי אתם רוצים מים חמים, המצת החשמלי נדלק ומצית להבה במבערים שמחוברים למערכת הגז הביתית. הצינור שממוקם מעל לאותם מבערים מתחמם בשניות ואתם נהנים ממים חמים לאורך הזמן הדרוש לכם.

מחמם מים בגז הוא פתרון מושלם גם לצרכנים ביתיים ובמיוחד לצרכים עסקיים. חדרי כושר, מלונות, פנימיות או כל מקום שבו אנשים מתקלחים במשך היום נהנים ממים חמים לאורך כל שעות היממה, תוך חיסכון בעלויות החשמל ושימוש באנרגיה ירוקה.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מתנות אפשריות לכל אירוע
הענקת מתנות לאנשים אהובים זה תמיד דבר מיוחד ומרגש, הענקת המתנות נועדה כדי להביע את הערכתו ואהבתנו...
קרא עוד »
מרץ 24, 2019
משכנתא למסורבים
על אף שבעבר היה קל יותר לקבל משכנתא מהבנק הרי שכיום זה לא המצב. בנק ישראל מהדק את התנאים והחוקים...
קרא עוד »
יונ 22, 2022
קמפינג למשפחות – אילו אביזרים צריך
יציאה עם כל המשפחה לקמפינג יכולה להיות חוויה מגבשת, כיפית ומהנה והיא יוצרת זיכרונות כיפיים לעולמי עד....
קרא עוד »
מאי 22, 2017