פרגולה חשמלית
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

פרגולה חשמלית מתקפלת – נוחות ויוקרה בהישג ידך

פרגולות הן דבר אשר ניתן למצוא בלא מעט בתים פרטים עם חצר. מטרתה של הפרגולה היא להציל ולסוכך על החצר או המרפסת בימים חמים או קרים. אם בעבר ניתן היה למצוא רק פרגולות קבועות, הרי שכיום הולכות וצוברות תאוצה פרגולות חשמליות מתקפלות, אשר ניתן להשתמש בהן מתי שרוצים ולאחר מכן, ניתן לקפל אותן. לפרגולות חשמליות מתקפלות ישנם לא מעט יתרונות בניגוד לפרגולות הקבועות.

מהי פרגולה חשמלית מתקפלת

פרגולה חשמלית מתקפלת היא פרגולה אשר מיועדת עבור אותה המטרה של פרגולה קבועה- להעניק צל למתחם חיצוני לבית כגון מרפסת או גינה וכן, לסוכך על  המתחם בימים קרירים מפני גשם. אלא שבניגוד לפרגולה הקבועה, פרגולה חשמלית מתקפלת יכולה להתקפל כאשר מסיימים לשהות במתחם החיצוני על ידי הפעלת מנוע חשמלי שמקפל אותה. ישנן גם פרגולות מתקפלות ידניות אשר ניתן לקפל אותן על ידי שילוב של חוטים שיש לגלול אותם בעת הצורך, אולם, אין ספק שפרגולה חשמלית מתקפלת מסבה את הנוחות האידאלית כאשר פותחים אותה וכאשר מקפלים אותה. לרוב פרגולה חשמלית תהיה עשויה מאלומיניום, דבר אשר יעניק למתחם מראה יוקרתי בכל פעם שהפרגולה תפתח.

יתרונותיה של פרגולה חשמלית מתקפלת

לפרגולה חשמלית מתקפלת ישנם יתרונות רבים: ראשית כל, במקרים רבים על פרגולה מתקפלת אין צורך לקבל אישור בנייה ואין צורך בתשלום ארנונה. כמו כן, פרגולה מתקפלת חוסכת מקום במרפסת או החצר ולא מסרבלת את המראה הטבעי שלהם כאשר אין צורך בה. בעזרת הפרגולה ניתן ליהנות מחדירה של שמש במידה הנכונה בכל פעם שמעוניינים לשבת בחצר או במרפסת. כמו כן, פרגולה מתקפלת העשויה מאלומיניום יכולה להגיע במגוון דגמים וסוגים. כך למשל ישנן פרגולות מתקפלות חשמליות מאלומיניום אשר דומה מאוד לעץ טבעי, כך שנהנים מכל העולמות, גם ל עיצוב ומראה וגם של נוחות. פרגולה חשמלית מתקפלת מסבה את הנוחות האידאלית בשימוש בה ויוצרת בכל מתחם בו היא מצויה מראה יוקרתי וייחודי מאין כמותו. חשוב מאוד לבחור את המקום הנכון עבור רכישת והתקנת פרגולה חשמלית מתקפלת בכדי שהיא תהיה הכי טובה למקום בו אתם עתידים להתקין אותה בביתכם..

Share this post

גלילה לראש העמוד