אנשים
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

הדרך שלך לקבל את המזונות המגיעים לך

אנשים

במדינת ישראל אחד מכל שלושה זוגות מתגרשים – זהו נתון שכולנו מודעים אליו ובנוסף לכך, הגברים מרווחים יותר מהנשים. שני הנתונים הללו מובילים לכך שאפילו בעידן המודרני והטכנולוגי שבו אנחנו חיים, עדיין במרבית המקרים הגבר הוא זה שישלם מזונות לאישה אחרי הגירושין. הבעיה מתחילה הרבה פעמים בכך שהגבר לא רוצה לשלם מזונות אישה וילדים או לא יכול ונשאלת השאלה מה עושים במצב כזה. חשוב לדעת אומנם ניתן לקבל מזונות מהביטוח הלאומי אך בדרך כלל אלה מזונות מאוד מוגבלים ונמוכים. לכן, אם גם את התגרשת ואת מוצאת את עצמך בלי התשלומים שמגיעים לך על פי החוק, כדאי שתפנו עוד היום לאיש מקצוע שיוכל לעזור לך: עורך דין מזונות.

כך תבחרי את עורך הדין שלך

כיוון שיש כל כך הרבה נשים שמוצאות את עצמן מתמודדות בדיוק עם הסיטואציה שלך, טבעי שגם נראה הרבה עורכי דין שנותנים שירות בתחום הזה. עם זאת, לא כל עורך דין מזונות יוכל לתת לך שירות שיהיה מספיק מהיר, יעיל ומקצועי ולכן שווה לך לפקוח עיניים ולבדוק לאיזה איש מקצוע את פונה. אנחנו מציעים לך לברר:

  • האם מדובר על עו"ד שעוסק בתחום הזה מזה שנים?

  • האם לעוה"ד יש מוניטין בענף הזה?

  • האם הלקוחות האחרות של עוה"ד ממליצות עליו בחום?

את כל הפרטים האלה ניתן לברר היום אפילו בלי לצאת מהבית ועל ידי חיפוש מהיר באינטרנט, אז למה את מחכה?

תוך כמה זמן מסתיימים תהליכים כאלה?

כדאי לדעת שאם אין מנוס מפתיחת תיק מזונות בהוצאה לפועל הרי שמדובר על זמן רב מאוד עד שהכול יסתיים ועד שבאמת תקבלי את הכסף המגיע לך. מצד שני, עו"ד מומחה יוכל לעזור לך בעוד הרבה מאוד דרכים אחרות ופעמים רבות הוא יצליח למנוע את פתיחת התיק בהוצאה לפועל. לכן חשוב לפנות אל אדם מקצועי ובעל ניסיון רב כי לא אחת זה יהיה המפתח לקיצור התהליך ולקבלת הכסף.

Share this post

גלילה לראש העמוד