משחקי התפתחות
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

חשיבותם של צעצועים להתפתחות ילדכם

הפכתם להיות הורים לא מזמן בפעם הראשונה בחייכם? אם כך, בוודאי אתם מרגישים התרגשות גדולה ותוהים איך תוכלו לעשות את המוטל עליכם בצורה הטובה ביותר שיש. כדאי לדעת: הילדים שלכם זקוקים לא רק לצרכים הבסיסיים כמו אוכל ושינה אלא גם לכמה שיותר צעצועי התפתחות שיוכלו לעזור להם. אומנם לפני שנים לא נהוג היה לעשות שימוש בצעצועים כאלה אך האמת היא שהיום זה כבר מאוד נפוץ ויש לכך סיבות טובות. צעצועי התפתחות:

  • מהנים את הילדים
  • גורמים להם לפתח יכולות חשובות כמו מוטוריקה עדינה וכדומה
  • מסייעים להם לגלות את היכולות שלהם ואת הגבולות

לכן אתם יכולים להיות בטוחים שגם במקרה של הילדים שלכם, משחקי התפתחות לגיל שנה ויותר יתקבלו בהתלהבות גדולה ויתרמו לא מעט, אז למה שלא תרכשו אותם עוד היום?

איך לבחור את הצעצועים הכי טובים שיש?

אם יש משהו שכל זוג הורים טרי יכול לומר, זה שלא חסרים צעצועי התפתחות והמצאות שונות לילדים. זה בהחלט נכון שמדובר על תעשייה שלמה וגדולה אך זה לא באמת אומר שאתם צריכים לקנות את כל סוגי הצעצועים שאתם רואים. כדאי לבדוק מה המטרה של כל צעצוע, מאיזה מוצרים הוא מורכב והאם הורים אחרים שכבר רכשו אותו ממליצים עליו בחום. אתם תראו שיש צעצועים הרבה יותר מוצלחים מאחרים ואם אתם יכולים ללמוד מניסיונם של הורים אחרים אז למה לא?

כמה זה עולה ואיפה קונים?

אין זוג הורים שלא היה רוצה לתת לילדים את הטוב ביותר, אך האם זה אומר שצריך להסכים לעשות זאת בכל מחיר? והאם אתם באמת צריכים לבזבז זמן יקר בנסיעה לקניון כדי לקנות את המשחקים המתאימים לילדים שלכם? היום התשובה היא כמובן לא. המסחר האלקטרוני מציע לכם לקנות כמעט הכול אונליין כך שברור שתוכלו גם לקנות צעצועי התפתחות באינטרנט. אם אתם רוצים להבטיח שאתם לא משלמים ביוקר וחוסכים כמה שיותר זמן והתעסקות בנושא הרי שקנייה מקוונת היא הבחירה הנכונה עבורכם. בחרו עוד היום מספר צעצועי התפתחות ותראו כיצד הילד שלכם יגיב לכך בהתלהבות רבה.

 

Share this post

גלילה לראש העמוד