איך מאחסנים ויברטורים בדיסקרטיות

אחסון ויברטורים

מאז המצאת הויברטור, נשים יכולות ליהנות מיותר אופציות בחיי המין שלהם. ויברטורים ישנם במגוון דגמים, עוביים, גדלים, אורכים, צבעים וצורות, תוך שהם נחלקים לסוגים שונים, כאשר חלקם תפקידם לגרות את נקודת הג'י של האישה וישנם ויברטורים מאלצי אורגזמה.

אך כאשר יש מבחר כה גדול, ואתן מוצאות את הוויברטורים שאתן אוהבו,  כיצד תאחסנו את הויברטורים שלכן בדיסקרטיות. אתן הרי לא חייבות לחלוק את סוד ההנאה שלכן עם כל העולם? כל הטיפים לאחסון ויברטורים בהמשך.

אחסני את הוויברטור בארון העליון – כדי להצניע את הויברטור שלך, ניתן לאחסן אותו בארון הבגדים העליון. בארון זה בדרך כלל אנשים לא מחטטים או מחפשים וגם הילדים (אם יש לך כאלה) לא ממש מגיעים איליו. אחסון ויברטור בארון העליון בין המצעים, הוא רעיון טוב משום שהוא מאוחסן בדיסקרטיות ורק את יודעת שהוא שם.

אחסון בשידה בחדר השינה – אם את רווקה שגרה לבד, ואת רוצה שהויברטור שלך יהיה מאוחסן בדיסקרטיות אך במקום בו הוא נמצא בהישג יד, תוכלי תמיד לאחסן אותו בשידה בחדר השינה. אם את רוצה דיסקרטיות מלאה, תוכלי לנעול את השידה ולשמור את המפתח בצרור המפתחות האישי שלך.

אחסון ויברטור בקופסת קרטון – אם את חיה בקרב משפחה חטטנית, תוכלי להערים על האנשים הסקרנים שחיים עמך, באחסון הויברטור בקופסת קרטון שאינה נראית חשודה. את הוויברטור תוכלי לאחסן בקופסת קרטון, כמו קופסה של מנורה, או של קלטות ישנות, ובכך הקופסא לא תעורר חשד או עניין. בכל אופן גם את הקופסא כדאי לאחסן בארון בחדר השינה.

אחסני את הויבטור במגירת הלבנים שלך – אם רכשת ויברטור קטן וקומפקטי, תוכלי לאחסן אותו במגירת התחתונים שלך. בצורה זאת הוויברטור יטמע בין שלל החזיות והתחתונים, והוא יאוחסן בדיסקרטיות בין שלל הבדים הצבעוניים.

אחסון במגירת גרביים – עוד פתרון יצירתי הוא לדחוף את הויברטור למגירת הגרביים. גם שם יכול הויברטור השובב להיטמע, בעיקר אם מדובר בויברטור מסוג עגול אותו ניתן לעטוף בגרב.

לסיכום, היי יצירתית, ותוכלי לאחסן בדיסקרטיות שלל ויברטורים וצעצועי מין.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חיפוי מומלץ למטבחים
חיפוי מטבח הוא מרכיב חיוני בכל חלל מטבח. הוא מספק הגנה מפני לחות וחום, תוך הוספת משיכה אסתטית למטבח....
קרא עוד »
מאי 24, 2023
כיסוי לרכב – כל היתרונות לכסות את הרכב שלך
כיסוי הרכב הוא מוצר שיכול להגן על הרכב מפני צורות שונות של נזקים וגורמים סביבתיים. זה גם מגן על הרכב...
קרא עוד »
פבר 25, 2023
לא עלינו…איך ניגשים לתביעה סיעודית?
להאריך ימים? בוודאי על כולנו אמן. להיות מוגבלים, חולים או תשושים? לא ולא. כולנו רוצים להיות בריאים כשור...
קרא עוד »
ספט 22, 2019