תרגום והפצת ספרים בסין

רבים מעוניינים להוציא לאור את ספרם בסין מכיוון שידוע שכאשר ספר הופך להיות רב מכר בסין, הוא יהיה רווחי מאין כמותו עבור הכותב שלו. בסין ישנה כמות משמעותית מאוד של אוכלוסייה אשר צמאה לקרוא ספרים המגיעים מארצות אחרות לארצם. כאשר הספר הוא ספר מוצלח אשר מפורסם היטב, אוכלוסייה רבה תיחשף אליו ואף תרכוש אותו, דבר שיוביל את הספר להיות רב מכר בסין ואת הכותב של הספר להרוויח לא מעט מכך.

קונטנטו דה סמריק

חשוב לדעת שבדיוק כשם שאתה מבין את האפשרות הנדירה שבהוצאתו לאור של ספרך בסין, כך יש עוד רבים שכמותך שמבינים זאת וסביר להניח שינסו את מזלם. לכן, חשוב מאוד לבחור הוצאה לאור שתסייע לך לעשות זאת בצורה נכונה אשר תממש את מטרותיה ותהפוך את ספרך לספר מפורסם אשר נבחר לרכישה וקריאה על ידי לא מעט אנשים. קונטנטו דה סמריק הינה הוצאה לאור הפועלת בארץ מזה כעשר שנים. החברה אחראית על הוצאתם לאור של ספרים רבים ומוכרים. כמו כן, החברה מפרסת את הספרים אותם היא מציעה לאור בכל אמצעי פרסום הטובים ביותר, אשר הופכים אוטומטית את הספר לספר שרבים בוחרים לקרוא אותו. לאחרונה, נתנאל סמריק, העומד בראש קונטנטו דה סמריק, מציע אפשרות נוספת לכותבים אשר גובלת בסיוע להוצאתו לאור של ספרם בחוץ לארץ, בעזרת חברת הבת שהקים הקרויה קונטנטו ניאו.

כיצד תתרגם ותפיץ את ספרך בסין

בעזרת קשריה הבינלאומיים של קונטנטו ניאו והעומד בראשה נתנאל סמריק, תוכל ליצור קשר עם ההוצאות הגדולות ביותר בסין. חשוב שתדע שמכיוון שהוצאות הללו מקבלות לא מעט פניות עבור הוצאות ספרים שונות לאור, הם יבחרו רק את הספרים המוצלחים והטובים ביותר. קונטנטו ניאו תסייע לך להפוך את ספרך לספר מוצלח וייחודי, לתרגם אותו במידה והדבר רלוונטי לשפה המדוברת, ליצור קשרים עם הוצאות ספרים בסין ולפרסם את ספרך כאשר הוא יוצא לאור ברמה הגבוהה ביותר.

בעזרת ערוץ יוטיוב פעיל המכיל בתוכו אינספור ראיונות מוצלחים ותכנים מעניינים מאין כמותם , ידע רחב היקף של נתנאל סמריק העומד בראש קונטנטו נאו וכן ניסיון מהותי בכל התחומים הרלוונטיים עבור הוצאה לאור מוצלחת, תוכל לתרגם ולהפיץ את ספרך בסין בצורה מוצלחת.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
זקוקים לשירותי מנעולן בתל אביב? – כדאי לפנות אל בעל מקצוע מנוסה
אם אתם צריכים שירותי מנעולן כדאי שתבחרו באיש מקצוע שתרגישו שאתם יכולים לבטוח בו, כך תקנו לעצמכם שקט...
קרא עוד »
מאי 08, 2018
עיצוב הבית בסגנון כפרי
המגמה של עיצוב הבית בסגנון כפרי, הפכה לפופולארית במיוחד בעיקר בשל החמימות שעיצוב זה מספק, והתחושה...
קרא עוד »
אפר 18, 2017
הכול על קניית פופים לילדים
להשקיע בעיצוב של חדר הילדים זה לא עניין של מה בכך ויש הרבה מאוד אפשרויות שביניהן תוכלו לבחור. כדי...
קרא עוד »
פבר 22, 2017