איך בוחרים קורס צלילה?

קורס צלילה

קורס צלילה

ללמוד קורס צלילה דורש מיומנויות רבות , זה מתחיל מבחירה נכונה של מדריך צלילה, וכן בבית ספר לצלילה, התאמה לגיל, האם מדובר בקורס למתחילים או מתקדמים ומעבר לכך? יש המון דילמות בנושא וחשוב לבחור בצורה נבונה ומושכלת ולמצוא את הקורס המתאים מכל הבחינות. אז איך בכל זאת עושים את זה. איך יודעים שהבחירה הייתה נכונה? כאן תוכלו למצוא את הפרטים.

שיעור ניסיון

צלילה זה דבר מרהיב וחוויה בלתי נשכחת, יחד עם זאת אם זו הפעם הראשונה שלכם חשוב מאד לבדוק את השטח ומה זה אומר? לבדוק האם אתם אוהבים את התחושה להיות מתחת למים, מה זה עושה לכם? איך אתם מרגישים? כמו כל דבר חדש שלא יודעים לקראת מה הולכים חשוב מאד להיערך בהתאם ואם החלטתם שאתם רוצים לנסות ולחוות את החוויה הזו בדקו עם אותו בית ספר לצלילה האם יש להם שיעור ניסיון בו תוכלו לבדוק את כל הדברים הללו ולקבל החלטה טובה ונכונה יותר שאתם נמצאים בדבר האמיתי. זו האינדיקציה הטובה ביותר בסיטואציה כזו.

כוכבים אין רק בשמיים

אם החלטתם שהחוויה העצימה אתכם ואתם ממש אוהבים ורוצים ללמוד עוד על תחום הצלילה, חשוב לבחור בקורס המתאים. יש שלושה סוגים של קורסים , והם נקראים קורס כוכב אחד- שזה קורס לצוללים מתחילים, שני כוכבים- מי שכבר עבר את הקורס הראשון ויש לו כוכב אחד ורוצה לשפר את מיומנויות הצלילה שלו, וקורס עם שלושה כוכבים שהוא מיועד למתקדמים ומי שרוצה להעשיר את הידע שלו בתחום הצלילה התמצאות במים, ויכולת מציאת פתרונות במקרים מסוימים ועוד. כל אלו יכולים להשפיע על הבחירה וזה חשוב מאד.

בטיחות בצלילה

לפני הכל חשוב מאד לוודא כי אתם מכוסים ובטוחים במהלך הצלילה, לכן בדקו היטב אם יש לכם ביטוח ואתם יכולים להתחיל בצלילה. לרוב מדריכי צלילה עונדים על ידם כמו שעון בו מוצגים הפרטים על מי שצולל יחד איתם , במקרה של סכנה או משהו שאינו כשורה המחשב מראה כי יש אות מצוקה והצלילה צריכה להסתיים.

בדקו את הדברים הללו לפני ההחלטה, ובכך תוכלו לוודא כי אתם נמצאים בידיים בטוחות ואתם יכולים לצלול בשלווה ובשקט.

 

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הדברה במרכז
ישנם חרקים רבים שהחליטו לחדור לחיינו ופעמים רבות הם מגיעים לבתים בהמוניהם ואנחנו זקוקים לעזרת...
קרא עוד »
אפר 01, 2021
למה כולם קונים ipad לילדים?
להיום הורים זו אחת מהמשימות המורכבות ביותר שאדם יכול להתמודד איתן בחייו, כי מה בסך הכול אנחנו רוצים?...
קרא עוד »
יול 08, 2015
בית הדין הרבני: האם כדאי לפתוח תיק?
אחד הויכוחים הגדולים שמתנהלים בחברה הישראלית מאז ומתמיד וביתר שאת בשנים האחרונות הוא, האם להמשיך את...
קרא עוד »
יול 17, 2016