אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

דגשים חשובים כאשר ניגשים לבחור מקום לבר מצווה

בר מצווה היא אבן דרך משמעותית בחייו של נער יהודי צעיר, וזו שנחגגת בהתלהבות ובשמחה רבה הן במשפחה והן בקהילה. בחירת מקום היא אחת ההחלטות המכריעות שהורים צריכים לקבל בעת תכנון בר מצווה. עם כל כך הרבה אפשרויות זמינות, זה יכול להיות מאתגר לצמצם את האפשרויות. להלן מספר נקודות דגש משמעותיות בבחירת מיקום לבר מצווה.

מקום לבר מצווה

הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון בבחירת מקום לבר מצווה הוא המיקום. המיקום צריך להיות נגיש הן למשפחה והן לאורחים. חיוני לבחור מיקום שלא ייצור קושי עבור אנשים שמנסים להשתתף באירוע. אפשר לשקול מקום שנמצא במיקום מרכזי, נגיש בקלות מצורות תחבורה שונות – מכונית, אוטובוס או רכבת, ויש לו חניה בשפע וגישה לכיסא גלגלים במידת הצורך.

מֶרחָב

השיקול השני בבחירת מקום לבר מצווה הוא מקום. המקום צריך להיות מספיק מקום כדי להכיל את מספר האורחים שאתה מתכנן להזמין. כמו כן, ודא שיש מספיק מקום לפעילויות כמו ריקודים, אוכל ופעילויות אחרות הנדרשות לאירוע. כשאתם בוחרים מקום, קחו בחשבון את גודל המקום, את מספר האורחים שאתם מצפים לו ואת סוג הבילוי שאתם מתכננים לעשות.

מזון ומשקאות

שיקול קריטי נוסף בבחירת מקום לבר מצווה הוא האוכל והמשקאות. בחירת מקום לבר מצווה עם שף ותפריט מעולים תוודא שהפלטות של האורחים שלכם יהיו מרוצים ביום האירוע. זה חיוני להבטיח שמוצרי המזון והמשקאות לא רק יהיו טעימים, אלא יעבדו במסגרת התקציב שלך ויעמדו בכל המגבלות התזונתיות של האורחים. בקש מהמקום תפריטים לדוגמא, תזמן טעימות ועבוד כדי להבטיח חווית אוכל טעימה ובלתי נשכחת.

לסיכום, בחיפוש אחר מקום לבר מצווה, ההורים צריכים לחפש את המיקום, השטח הפנוי והיצע המזון והמשקאות.  מידע נוסף באתר פוראבר אירועים

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email