מקורות חלבון טבעיים
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

חסר חלבון? אילו הם הצמחים המכילים חומצות אמינו שיספקו לכם אותו

הרבה ספורטאים ומפתחי גוף נוטים לחפש אחר דרכים להעשיר את התפריט התזונתי שלהם בחלבון שיוכל לסייע להם בפיתוח השרירים והתאוששות שלהם. אם זה המצב אצלכם ואתם פשוט לא בטוחים כיצד להשיג מספיק חלבון בתפריט שלכם, הגעתם למקום הנכון, שכן פה אנו נמליץ לכם כיצד לעשות זאת.

שילוב של קטניות ודגנים

אגוזי לוז
אגוזי לוז עשירים בחלבון

אם אתם רוצים להוסיף חלבון מלא לתפריט שלכם, בדרך בריאה ופשוטה, פשוט תבחרו לשלב בין קטנות ודגנים, כך שהגוף שלכם יוכל ליהנות מכל חומצות האמינו החיוניות לפיתוח השריר. ישנם לא מעט שילובים של דגנים וקטניות שאתם יכולים לקחת בחשבון בכדי לשדרג את הבריאות שלכם באופן משמעותי.

אל תשכחו שאם אתם רוצים לשדרג את הבריאות שלכם, אתם יכולים לעשות זאת ללא יותר מידי מאמץ אם רק תבחרו בהוספה של חלבון בצורה בריאה, כפי שהוזכר בפסקה שלעיל. עניין החלבון הנו לא רק דבר של בריאות, אלא אלמנט בסיסי שמסייע לאנשים שמנסים לפתח מסת שריר רצינית.

חלבון בעלים ירוקים

עלים ירוקים מכילים כמות גדולה של חלבון אשר נספג בגוף שלנו בצורה יעילה למדי. תזכרו שכאשר אתם בוחרים לערוך השוואה בין כמות החלבון שבמוצרים מן החי למוצרים מן הצומח, הדבר אמור להיות שונה לחלוטין. בצמחים יש כמות קטנה יותר של חלבון, אך הוא נספג הרבה יותר טוב בגוף, כך שזה משהו שעליכם לקחת לתשומת ליבכם.

חלבון ניתן למצוא בשפע בעלים ירוקים כהים כמו קייל ותרד. כמובן שאלו עלים שיכולים לשדרג את הבריאות שלכם באופן כללי, וזאת כאשר לצד השפע שלהם בחלבון, הם גם עשירים במבחר בלתי רגיל של מינרלים החיוניים לגופנו. אם אכפת לכם מהבריאות שלכם ואתם פשוט רוצים להיות הרבה יותר בריאים, אל תהססו ופשוט הכניסו את העלים הללו לתפריט היומי שלכם.

הוספה של אבקת חלבון

אם אתם מרגישים שאתם פשוט לא מצליחים לצרוך כמות מספקת של חלבון בעזרת התפריט היומי שלכם, מה שאתם יכולים לעשות זה פשוט לשקול הוספה של אבקת חלבון. זה ללא ספק משהו שיוכל להקל עליכם באופן משמעותי ולאפשר לכם להשיג את המטרות שלכם בדיוק בהתאם לציפיות שלכם. הרי אנו בטוחים שאתם מוכנים לעשות לא מעט למען עלייה במסת השריר. רק אל תשכחו שגם אם אתם בוחרים לעשות שימוש באבקת חלבון, עליכם להעשיר את התפריט בויטמינים ומינרלים לבריאות כללית.

Share this post

גלילה לראש העמוד