רכב משפחתי
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

רכב למשפחה גדולה

ילדים זו שמחה וכל מי שיש לו יותר מילד אחד יודע שיש משמעות אדירה למשפחה גדולהככל שיש לנו יותר ילדים יש אומנם יותר התעסקות ועבודה, אך יש גם יותר דברים שאפשר לעשות ביחד ויש הרבה יותר אנרגיה בבית. חלק ממה שמטריד אנשים שרוצים לעשות יותר משלושה ילדים זו הלוגיסטיקה, כי איך נוסעים עם כולם לכל מקום ואיך ישנים בחופשות? אחד מהפתרונות הטובים ביותר זה לקנות רכב 7 מקומות, כי ברכבים כאלה תוכלו לנסוע גם אם יש לכם חמישה ילדים.

איזה רכב לבחור

כשמתחילים לבדוק את הקטגוריה של רכב 7 מקומות ניתן לראות שהאופציות הן רבות, אם כי המבחר לא גדול כמו במקרה של מכוניות משפחתיות רגילות. יש כמה דברים שכדאי להקפיד עליהם כשמחפשים רכבים כאלה, כמו לדוגמא:

  • הנוחות: האם נוח לנהוג על הרכב? האם נוח לשבת בו?

  • המחיר: כמה עולה הרכב? האם זה מחיר שנראה לכם הגיוני ושתוכלו לעמוד בו?

  • הבטיחות: אם יש משהו שחשוב להקפיד עליו זה שאתם קונים רכב בטיחותי, כי אחרי הכול מדובר על הילדים שלכם ומגיע להם את הטוב ביותר.

בדיקת הרכב

בין אם אתם חושבים לקנות רכב חדש לכל המשפחה ובין אם אתם מעדיפים לקנות רכב משומש, כדאי יהיה לקחת אותו לנסיעת מבחן. מדובר על רכישה שבדרך כלל עולה לא מעט ולכן ברור מדוע כדאי לנהוג על המכונית ולראות שאכן נוח לכם ושאתם יכולים ליהנות ממנה. במידה ומדובר על רכישה של רכב משומש כדאי יהיה לוודא שאתם רוכשים מכונית שהמצב המכאני שלה טוב כי אחרת אתם עלולים להתאכזב. כמו כן, במקרים כאלה שווה להשקיע וגם לקחת את הרכב לבדיקה מקצועית במוסך כי זה מה שיגרום לכם לרכוש את הרכב בלב שלם ולהיות בטוחים בבחירתכם.

בדיקת הרכב במוסך

Share this post

גלילה לראש העמוד