מיטות זוגיות
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

מיטות זוגיות

בחירה נכונה של מיטה זוגית לחדר השינה שלכם תהיה משמעותית לאיכות החיים שלכם, לבריאות שלכם ולמצב הרוח שלכם. שינה טובה היא הבסיס ליום טוב ומוצלח וגם להיפך. שינה לא טובה עשויה להוביל ליום בו תהיו עצבניים, חסרי סבלנות ועם סיכוי גבוה לרוב עם אנשים היקרים לכם לשווא. להלן כמה פרמטרים שכדאי להתחשב בהם בבחירת מיטות זוגיות לחדר השינה.

גודל ואיכות המיטה:

ראשית אתם רוצים לוודא שגודל המיטה מתאים לכם, מרווח מספיק עבורכם ושהמיטה נכנסת בחדר היטב. כאשר מדובר בחדר שינה להורים ככל הנראה מיטה הזוגית תהיה גדולה יותר בעוד בני נוער יכולים להסתפק במיטה וחצי או מיטה זוגית קטנה ברוחב 1.60 מטר. אם אתם רוצים להכניס שידות לצד המיטה קחו זאת בחשבון. בדרך כלל לא מומלץ שצד אחד של המיטה יהיה על הקיר כאשר 2 אנשים ישנים במיטה כיוון שזה לא יהיה נוח לצד שישן מול הקיר.

עיצוב המיטה:

דבר נוסף שנרצה להתחשב בו הוא כמובן עיצוב המיטה. עיצוב המיטה יכלול את סוג חומרי הגלם ממנה המיטה עשויה, סוג העיצוב שלה, המבנה והמראה שלה, הצבע שלה ובהמשך גם המצעים שיהיו עליה אולם זה לא קשור לרכישת המיטה עצמה. בעת רכישת מיטות זוגיות ודאו כי אתם מתאימים את צבע המיטה וסגנון העיצוב למה שאתם רוצים. מראה כפרי שונה ממראה מודרני למשל ויש עוד סוגים וסגנונות בהתאם לטעמים השונים של האנשים.

מחיר המיטה:

כמו בכל מוצר שאנו רוכשים נבחן את האפשרויות העומדות בפנינו וגם את המחירים כמובן. מחיר מיטה זוגית איכותית יהיה בין 3 ל-5 אלף שקלים כאשר יש מיטות מוזלות יותר ויש מיטות איכותיות יותר. לעתים זה מחיר שיכלול את המזרן ולעתים המחיר יהיה עבור המיטה עצמה לא כולל המזרן. 

Share this post

גלילה לראש העמוד