חיפויי רצפה דקורטיביים
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

מתעניינים בעיצוב פנים במראה נקי – הגעתם למקום הנכון

עיצוב פנים נקי הוא אחד המאפיינים הבולטים של מגמות עיצוב הפנים בשנים האחרונות.

אפשר לראות אותו מיושם באופן מושלם עם סגנונות עיצוב מודרניים, אורבניים, תעשייתיים ונורבגים.

כל אלה סגנונות עיצוב פנים שהפכו למגמה השולטת בשנים האחרונות ויש לזה סיבות טובות. אבל איך משיגים סגנון עיצוב כזה ואיך זה קשור לריצוף בטכנולוגיית POLIVLOER?

מרחב פתוח ואחיד

המאפיין הראשון של עיצוב פנים במראה נקי, הוא שימוש בחללים פתוחים ורחבים. כמו למשל מטבח פתוח לסלון. יחד עם זאת, לא בכל בית יש אופציה ליצירת חלל כזה.

שימוש בריצוף בטכנולוגיית POLIVLOER מאפשר ליצור מראה אחיד וזורם לחלל, גם אם המטבח נפרד מהסלון ואפילו אם כל החלל מחולק לחדרים. ריצוף אחיד יוצר חיבור בלתי נמנע בין החלקים השונים ונותן תחושת מרחב אינסופית.

מינימום הפרעות

יצירת מרחב נקי מחייבת הימנעות מהפרעות עיצוביות שונות, כמו פיתוחים מצועצעים ברהיטים, או על מעקה המדרגות. או ריבוי של צבעים ללא הבחנה, או המרווחים הקטנים והלא נעימים לעין, של מרצפות מרובות על פני הרצפה.

ריצוף POLIVLOER מספק לכם מרחב אחיד וחלק, ללא מרווחים וללא "תפרים".

משום כך הוא מסוגל ליצור מראה הרמוני, מאוזן, אלגנטי ומאוד נקי.

פונקציונליות היא שם המשחק

גישת העיצוב הנקי והמודרני דוגלת גם בפונקציונליות וכוללת בתוכה בין היתר חיפויי רצפה דקורטיביים. משום כך, בתים בעיצוב נקי ומודרני, הם גם בתים ירוקים, המשתמשים בפחות אנרגיה, פחות מזהמים את הסביבה ועושים שימוש חכם בתכנון האדריכלי כדי להפיק את המיטב מן התנאים הטבעיים בשטח.

רצפת POLIVLOER מאפשרת להפוך את הבית שלכם מקיים יותר, בזכות מספר מאפיינים חשובים:

  • היא מקבלת את טמפרטורת החדר ולכן חוסכת בעלויות חימום ושימוש מיותר באנרגיה
  • היא עמידה מאוד ולכן אינה מצריכה מאמצי תחזוקה, או החלפה לעיתים תכופות
  • היא קלה מאוד לניקוי ולכן אפשר לנקות אותה גם בלי להשתמש בחומרי ניקוי חזקים המזיקים לסביבה
  • היא מאפשרת לחסוך בטווח הרחוק בהוצאות גבוהות של אנרגיה ושל תחזוקה

פלטת צבעים שולטת

אחד המאפיינים החשובים ביותר של עיצוב נקי הוא שימוש נכון בצבע. כדי למנוע "רעשים" מיותרים, חשוב לבחור פלטת צבעים הרמונית , מוגדרת מראש ולהשתמש בה לכל אלמנט בחלל.

לדוגמה, פלטה מורכבת מחום בהיר, לבן, אפור ושחור, בשילוב צבע נוסף שייתן נגיעות של צבעוניות, כמו אדום כהה או ירוק בהיר.

מתוך הפלטה, בוחרים שני צבעים דומיננטיים – אלה משמשים לצביעת הרצפה והקירות, שהם השטחים הגדולים ביותר בכל חלל. לאחר מכן אפשר לשחק עם שאר הצבעים במרחב ולהשתמש בהם לרהיטים, תמונות ואלמנטים אחרים.

רצפת POLIVLOER היא אופטימלית גם בהיבט הזה, שכן היא מאפשרת ציפוי רצפה מוחלק ומאפשרת לכם לבחור מתוך מגוון עצום של 2000 גוונים שונים, המספקים לכם שפע של אפשרויות עיצוב פנים נקי, לפי הטעם האישי שלכם.

Share this post

גלילה לראש העמוד