הוט, סלקום או בכלל נטפליקס
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

הוט, סלקום או בכלל נטפליקס? מה הכי כדאי?

עד לפני לא מעט שנים, לא עמדה בפנינו השאלה לאיזה שירות טלוויזיה רב ערוצית אנחנו רוצים להצטרף. היתה לנו אופציה אחת ולימים עמדה בפנינו האפשרות לבחור מבין שתי אופציות, הוט או יס.

היום, כפי שאנחנו יודעים, ישנן אופציות שונות ורבות, כולל אופציות בינלאומיות שיש לנו אפשרות להתחבר אליהן בצורה פשוטה. לצד חברות כמו הוט ויס, אנחנו יכולים לבחור גם בחברות כמו סלקום טי וי, פרטנר טי וי, וכן בשירותים בינלאומיים, כמו למשל נטפליקס, אפל או אפילו אמזון. כפי שנוכל לראות מיד, ישנם דגשים שונים שעלינו להתייחס אליהם לפני שאנחנו בוחרים שירות כזה או אחר.

חשוב לציין, בפנינו עומדת הבחירה, אך אנחנו יכולים גם להצטרף למספר שירותים במקביל כמו netflix website, בפרט אם יש לנו כמה טלוויזיות בבית, אך גם יש לנו אחת, אזי שאם היא מחוברת למכשיר סטימר חיצוני, אז כל מה שנדרש מאיתנו זה להוריד את האפליקציות הרלוונטיות וכן נוכל ליהנות ממספר שירותים במקביל.

מה הם הדגשים שחשוב לשים לב אליהם?

ראשית, שירותים כמו נטפליקס או אפל, מספקים לנו תכנים בינלאומיים ומעט תכנים מקומיים, כאשר בשני המקרים, מדובר גם על תוכן קנוי וגם על תוכן מקורי. זאת בזמן שסלקום נניח, מציעה לנו בעיקר ערוצים ולא תכנים שהיא עצמה יוצרת. מדובר על שורה של ערוצי בתחומים שונים.

שנית, זה גם ההבדל בין הוט, סלקום ונטפליקס. בזמן שנטפליקס מציעה סוג שירות מסוים, אזי שהוט וסלקום מציעות לנו ערוצים מגוונים. במקרים מסוימים אגב, שתי החברות גם מציעות לנו אפשרות להתחבר דרכן לנטפליקס, בין אם זה באופן מוזל ובין אם זה במחיר מלא. בכל מקרה, אנחנו יכולים ליהנות דרכן משתי העולמות גם יחד.

Share this post

גלילה לראש העמוד