נעלי כלה
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

טיפים מקצועיים לבחירת נעלי כלה

אין ספק שאחת הרכישות המשמעותיות שכל כלה עושה לפני יום חתונתה, היא רכישת נעליים לאירוע. בדומה למקרה של שמלת כלה או תכשיטים, גם במקרה של נעליים, מרבית הנשים העומדות להתחתן בוחרות לרכוש נעליים חדשות ולא להשתמש בנעליים ישנות ומשומשות. הרי מדובר על אירוע מיוחד, יוצא דופן, וחד פעמי. כיאה לאירוע מסוג זה, הכלה מעדיפה לרכוש נעליים חדשות. 

רכישת נעלי כלה מתבצעת בהתאם, הן למבנה הגוף של הכלה, מבנה כף הרגל שלה, וכמובן בהתאם לאופי השמלה והעיצוב שלה. אף כלה לא תרצה לקנות נעליים שלא יתאימו לסגנון אותו היא מבקשת להציג ביום החתונה. על כן, היא צריכה להחליט מראש, איזו שמלה היא תלבש, באיזה סגנון וצבע, ובהתאם לכך, היא תבחר את הנעליים שיכולות להתאים לה. 

אך זה לא הדבר היחידי שישפיע על הבחירה שלה. כפי שנוכל לראות מיד ישנם טיפים שונים שיכולים לעזור בתהליך הבחירה, על מנת לרכוש נעליים שיתאימו לה לאירוע וישרתו אותה על הצד הטוב ביותר. 

טיפים לרכישה נכונה

ראשית, צריך לבחור נעליים שיכולות להתאים למשטח בו נערך האירוע. בין אם מדובר על אולם, גן, חוף ים או כל מקום אחר. 

שנית, צריך לבחור נעלי עקב לכלות שיתאימו לתנאי מזג האוויר. יש הבדל בין אירוע שנערך בקיץ החם או בחורף הקר. אפשר למצוא נעליים מתאימות בסגנון ובעיצוב לכל מועד ותקופה. 

שלישית, חשוב לקחת בחשבון שהנעליים אמורות לשרת את הכלה לאורך כל האירוע, אך גם לאורך כל היום. הרי לפני האירוע, היא אמורה ללכת עם בן זוגה לצילומים, וכן יש לה ללכת למאפרת ולמלבישה. רצוי מאוד שהנעליים יהיו מספיק נוחות בשביל לשרת אותה לאורך כל היום והלילה.

Share this post

גלילה לראש העמוד