דלתות פנים מעוצבות
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

דלתות פנים מעוצבות

נמאס לכם מדלתות פנים הבית? רוצים לשנות את העיצוב? ובכן חשוב לדעת, דלתות פנים מעוצבות הן אלה שיעשו את כל ההבדל.

מהן דלתות פנים מעוצבות?

כיום ובבתי העסק המובילים והמובחרים ביותר, תוכלו למצוא היצע רחב מאוד של דלתות פנים מעוצבות, בסגנונות שונים, צבעים, גדלים, עם חריטה, ומעבר לכך מדובר בדלתות בטיחותיות עם תו תקן.

כל אחד יוכל למצוא דלת שתתאים לתקציב הכספי העומד לרשותו. בקצרה, אלה הן דלתות בעלות מראה יוקרתי וייחודי, אין ספק שהן ישדרגו את מראה הבית.

איך בוחרים דלתות פנים?

אם אתם רוצים לרכוש דלתות פנים מעוצבות והתעניינתם בנושא, וודאי ראיתם כי קיים שפע רב של דלתות פנים, ישנן דלתות בעלות מראה פשוט יותר וסטנדרטי, אולם ישנן גם דלתות בעלות מראה שונה לחלוטין.

הן עשויות מחומרי גלם שונים ויוקרתיות למראה. בנוסף יהיה עליכם לבחור את הדלת על פי הייעוד שלה, ולהתאימה לשאר האלמנטים בבית, זאת בכדי ליצור הרמוניה.

כיצד מתחילים?

בראש ובראשונה יש לבחור את גוון הדלת, מרקמה, האם יש לה תוספות כמו פסים מקושטים, מהם טיבם של הצירים הרי הם צריכים לשאת את משקלה, ולא פחות חשוב הוא נושא הפרזול, גם לידיות הדלת תפקיד חשוב.

רמת בידוד 

בנוסף לנ"ל יש להתייחס לאקוסטיקה בבית, דלתות פנים מעוצבות עם רמה גבוהה של בידוד, כך שלא ניתן לשמוע מה קורה בחדר הסמוך, דלת מעוצבת שמציעה פרטיות רבה.

דלתות מעוצבות

כאמור תמיד ניתן למצוא דלתות סטנדרטיות, אולם אם ברצונכם לשדרג את מראה הבית, בהחלט מומלץ להתעניין בדלתות מעוצבות. תוכלו למצוא היצע רב של דלתות פנים, טרנדיות ובעלות מראה עכשווי ואיכותיות מאוד. אז אל תטעו, דלתות מעוצבות יוצרות את כל ההבדל, בהשוואה לאלה הפשוטות.

Share this post

גלילה לראש העמוד