תביעות סיעוד
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

תביעות סיעוד

אם יש לכם פוליסת ביטוח בריאות\ תאונות אישיות או שתיהן גם יחד, כלי נוסף שחשוב שיעמוד לרשותכם הוא משרד עורכי דין מייצג המתמחה בנושא של תביעות סיעוד. זה לא ספק שחברת הביטוח ואפילו סוכן הביטוח היו שמחים אם היה מצוי ברשותכם. הם מצדם יחתימו אתכם על תעודות שאומרות הרבה אבל מקיימות ממש מעט, אם בכלל. כאשר לקוחות מבוטחים בפוליסות בריאות לסוגיהן נפצעים, נחבלים או אפילו חוטפים מכה קלה שמצריכה סיוע מינימלי של אחות סיעודית, הסיכוי שמענה ביטוחי יתקבל שואף לאפס. רוב הסיכויים שתיתקלו ב- "לא", כשהפקיד ממנו ניסיתם לבקש מענה יתרץ לכם למה זה לא יקרה בכל מיני אמתלות ריקות שניכר כי לא קשורות לכתוב בפוליסה. ממצב כזה רק משרד עורכי דין תביעות סיעוד יוכל לחלץ אתכם.

הגשת חוות דעת נגדית שמראה שאתם זקוקים לסיוע סיעודי

זו המשימה הראשונה שעורך דין מומחה בנושא תביעות סיעוד יממש עבורכם. הוא יחקור את השתלשלות האירועים שהובילה לפציעתכם או מחלתכם או לכל באג סיעודי או רפואי מסוג אחר. בהתאם לכך, הוא יגבש חוות דעת משפטית מנומקת מדוע אתם הצד הצודק ואתם זקוקים למענה. לעתים, אין צורך כלל לבדוק מהו מצבו של הלקוח שנפצע או חלה. כתוב בפוליסה מהו שיעור הכיסוי בכל מקרה ומקרה, ומה שנשאר הוא הגשת חוות דעת משפטית שמראה כי אתם עומדים בתנאים לקבלת הסיוע.

התייצבות לדיונים בנושא תביעות סיעוד

במקרים נדירים לאחר הגשת חוות דעת משפטית, חברת הביטוח אליה נרשמתם תמצא את עצמה בבתי משפט מלא מעט סיבות. העיקריות שבהן, התעלמות מחוות דעת מחמירות המראות שאתם זכאיים לקבל מענה סיעודי וטענה שסירוב החברה לעזור הוא הפרה של הפוליסה. במשרד עורכי דין תביעות סיעוד ייעשה שימוש בכלי זה על מנת להביא לכך שאותה חברה תשלם לכם את מה שמגיע לכם בהתאם לפוליסה, בסופו של דבר, או תספק מענה סיעודי מבעלי מקצוע שונים.

התמחות בכל סוגי הערכאות

משרד זה עסק בהגשת תביעות סיעוד עבור כל קצוות הקשת באוכלוסייה. מצד אחד עבור בעלי מקצוע גופני כמו ספורטאים ופועלי בנייה ומצד שני עבור אנשים שהפעילו את גופם באופן חריג ופצעו את עצמם בשוגג בשל הליך לא מקצועי. חברת תביעות סיעוד תדע לזהות את שורש הבעיה בכל נושא רפואי או סיעודי, ועל בסיסו להגיש תביעה נגד החברה. התביעה תמיד תהיה מנומקת וכזו שחייבים לתת לה מענה יסודי הן מצד הגורמים המשפטיים והן מצד הגורמים הרפואיים המקצועיים. משרד עורכי דין זה, אשר עוסק בתביעות סיעוד, פגש בכל סוגי הערכאות, החל מבתי דין מקומיים לתביעות קטנות ועד בתי משפט מחוזיים ובג"צ ובשל כך הוא מותיר אחריו ניסיון רב וידע מעשי בחיבור תביעות סיעוד איכותיות לטובת מבוטחים רפואיים וסיעודיים.

Share this post

גלילה לראש העמוד