הדברת פרעושים
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

הדברת פרעושים – עושים זאת ב 2 שלבים

מלאכת הדברת פרעושים צפויה להתבצע בשני שלבים פשוטים. בראש ובראשונה צריך לכבס את כל המצעים ולהרתיח אותם בחום של מעל 65 מעלות. כמו כן, כחלק מהשלב הזה צריך לכבס גם את השטיחים. בשלב הבא צריך לבצע ריסוס מקצועי על ידי מדביר, לחכות מספר ימים ואז לשטוף את הבית. השלבים הללו יהיו חיוניים כדי להעלים בצורה מקיפה את הפרעושים מהבית שלכם.

טיפול אפקטיבי – רק בשני שלבים

כל עוד אתם מחפשים חברת הדברה בנתניה עבור מענה להדברת פרעושים תרצו לשים לב כי המדביר פועל בשיטת שני השלבים וזאת כדי להבטיח את מידת האפקטיביות שלה. כל אחד מכם שיבחר באופציה הזו יוכל להיות בטוח כי היא תהיה מאוד יעילה ותוכל לטפל אחת ולתמיד בפרעושים שנמצאים בביתו. אז נסו לפנות אל מדביר מקצועי שיוכל לסייע בכל ההליך הזה ולבצע את העבודה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר שישנה.

שימוש בחומר הדברה ירוק ומאושר

כאשר ניגשים לבצע הדברה בקריות יהיה חשוב לוודא כי המדביר עושה שימוש אך ורק בחומרי הדברה ירוקים ומאושרים. חומרים כאלה לא יהוו סכנה עבורכם ועבור בני הבית האחרים, דבר שיהיה קריטי ולא תרצו לזלזל בחשיבות שלו.

כמו כן, ריסוס מסוג לא מאושר יכול להיות מסוכן מאוד גם לבעלי החיים ולאור זאת חשוב לשים לב כי פונים אך ורק אל מדביר מקצועי שניתן לסמוך עליו ועל היכולת המקצועית שלו לבצע את העבודה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אך ורק כך כל אחד מכם יהיה מרוצה ובמאת האחוזים. אז אל תתפשרו בכל הנוגע לכך וקבלו את ההחלטה הנכונה ביותר. הרי בוודאי תרצו להיות מרוצים ובמאת אחוזים בכל הנוגע לסוגיה הזו.

 

Share this post

גלילה לראש העמוד