האסקי סיבירי
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

האסקי סיבירי – כלב חכם ויפה במיוחד

הציבור הישראלי חובב הכלבים יודע לבחור בכלבים מיוחדים ויפים. לא בכדי האסקי סיבירי נחשב לכלב נפוץ יחסית בארץ, וזאת על אף המחיר הגבוה שלו. מדובר בכלב מדהים, חכם וכזה שפשוט כיף לשחק אתו וללמד אותו פעולות שונות.

צבע הפרווה של הכלב הוא שחור ולבן, והרי שאם רוצים לשמור על הכלב בריא ולגדל אותו כמו שצריך, יש להקפיד על הענקה של מזון איכותי והוצאה של הכלב לפעילות מידי יום, בדומה לכל כלב אחר. תמיד רצוי לברר עם וטרינר לגבי בעיות רפואיות שיכולות להיות עם הכלב ולגבי חיסונים.

תעניקו כלב בתור מתנה לילדים

אין ילדים שלא אוהבים לשחק עם כלבים חמודים. אם אתם רוצים להפתיע את הילד או הילדה שלכם, אז דעו לכם כי תוכלו פשוט לקנות האסקי סיבירי בחנות חיות בירושלים. הילדים בוודאי ישמחו במיוחד וחיוך יתנוסס על פניהם. כך שאתם מבחינתכם רק צריכים להחליט האם זה משהו שמתאים לכם.

כמובן שכאשר אתם בוחרים לקנות כלב מהסוג הזה לילדים, זה יהיה חשוב שהם לא יהיו קטנים מידי, כדי שתהיה להם היכולת לטפל כראוי בכלב ולהקדיש לו את תשומת הלב שהוא צריך. כך שכדאי בשלב הראשוני לבדוק את העניין הזה, עוד בטרם אתם מחליטים סופית לקנות את הכלב.

פנו לווטרינר בכל פעם שישנה בעיה רפואית אצל הכלב

אם יש לכם האסקי סיבירי ואתם רוצים להעניק לכם את המענה הרפואי הטוב ביותר והיכולת לגדול ללא שום בעיה, אז עליכם לוודא שבכל פעם שישנה בעיה רפואית שהכלב נאלץ להתמודד אתה, שאתם עושים כל מה שצריך ופונים אל וטרינר על מנת שיוכל לבדוק את הכלב בהקדם. זה בוודאי יהיה חשוב למדי.

Share this post

גלילה לראש העמוד