נרות ריחניים לבית
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

אווירה נעימה ונינוחה: נרות ריחניים לבית

אווירה נעימה וניחוחה אפשר ליצור בכול מרחב אשר מגובה ומעוצבה בכלי טקסטיל נעימים למראה, מערכות ישיבה מפנקות, תאורה נכונה וריחות משכרים. שילוב של נירות ריחניים לבית ומעוצבים באופן יוצא דופן – תמיד יראו נפלא וישפרו מאד את האווירה. אבל כיצד בוחרים נרות איכותיים? ומה האפשרויות? כל הפרטים בהמשך. 

כיצד בוחרים נרות איכותיים?

בחירת נרות איכותיים חייבת להיות נכונה משום שאנו רוצים שהנר יחזיק מעמד, יהיה בטיחותי ויאיר את הבית באור יפה, כמו גם יאפשר ריח נעים בכל מרחב. כאשר אתם בוחרים נרות מפוסלים ריחניים כמתנה או לשימוש אישי: בחרו נר בעיצוב ייחודי שעוצב בעבודת יד כבר משלבי מזיגת השעווה עד הסרת התבנית של הנר, כמו גם בדיקת הנר וצביעה שלו ופיסול ייחודי שנעשה על ידי בעלי מלאכה. 

נרות כאלה יתאימו לשימוש בכל מרחב ויצירת אווירה נעימה וגם ניתן לשלוח אותם כמתנה נהדרת עבור כל אירוע. בחרו נר עשוי פרפין ושימו לב שאינו רעיל כמו גם שהוא נחשב בטיחותי ואיכותי. 

כמה דוגמאות לנרות מעוצבים – נרות קלאסיים בעיצוב מרהיב יעשו לכם את היום! 

כיום אפשר למצוא ולרכוש מגוון נרות בעיצוב פרחים, נרות בעיצוב לב או בעיצוב של גולגולת, אפשר למצוא נרות בעיצוב זוגות אוהבים, דמויות מסוגים שונים או נרות בעיצוב בעלי חיים, והרשימה עוד ארוכה. 

הכנסו לאתרים שמספקים נרות מעוצבים וריחניים, מפיצי ריח, מארזי מתנה יפים ושאר מוצרים פנאי ועיצוב ותוכלו לשמח את עצמכם עם מוצר מדהים או לשלוח מתנה מתחשבת וכיפית עבור כל מי שאתם מעריכים ואוהבים. 

Share this post

גלילה לראש העמוד