עבודה בבתי מלון
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

עבודה בבתי מלון – איך מתקבלים?

רבים הצעירים וגם מבוגרים שרוצים לעבוד בעבודה מסודרת. אחת האופציות שעומדות בפני מי שרוצה לעבוד באופן נכון עם משכורת בכל חודש ותנאים סוציאליים נחוצים – היא עבודה בבית מלון בתל אביב.

אם אתם רוצים לעבור למקום מגורים חדש ולעבוד באזור בו תרצו להתחיל בחיים חדשים תוכלו לפנות אל רשת מלונות שנמצאים על מנת להתחיל לעבוד בבית מלון.

אבל כיצד אפשר להתקבל?

בראשית חשוב לדעת שהעבודה במלון היא עבודה שיכולה להיות זמנית, כמו למשל עד הגיוס או עד הטיול הגדול או עד תחילת הלימודים באוניברסיטה, והיא יכולה להיות עבודה קבועה אפילו כזאת שתלווה אתכם לכל החיים!

כדי להתקבל חשוב לשפר את קורות החיים. לדוגמא: אם תרצו לעבוד בצוות בידור למשל, תוכלו למשל להוסיף כי יש לכם ניסיון בהדרכת ילדים או בהופעות מול ילדים, זאת במידה והדבר באמת נכון. אם אתם רק כותבים את קורות החיים שלכם, נסו לקבל טיפים ועצות מתוך מדריכים לכתיבת קורות חיים שנמצאים בכל רחבי הרשת. שלחו את קורות החיים דרך אתר של רשת מלונות מוכרת.

הריאיון עצמו

בשלבי הריאיון עצמו כדאי לבצע את הרושם הטוב ביותר. התכוננו מראש לשאלות שבדרך כלל שואלים בראיון כמו: מה צופן לכם העתיד? מה התוכניות שלכם? היכן תהיו בעוד חמש שנים? או מדוע אתם רוצים לעבוד דווקא בבית מלון? שאלות כאלה ואחרות יכולות לצוץ.

כמו כן יש לשפר את ההופעה החיצונית שלכם ולהגיע עם ביגוד נקי ומגוהץ רצוי מכנסיים אלגנטיות בגוונים כהים, חולצה מגוהצת בהירה והגיעו מגולחים ועם שיער אסוף וללא איפור כבד או יותר מידי תכשיטים. ענף המלונאות שם דגש על אסתטיקה של העובדים. הופעה חיצונית מהווה השלמה מצוינת לכל ההכנות שתבצעו מראש כך תוכלו להתקבל בקלות למגוון תפקידים בבית מלון. בהצלחה!

לעוד מידע, בקרו באתר https://www.isrotel.co.il/careers

Share this post

גלילה לראש העמוד