איפה אפשר ללמוד דיבוב?
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

איפה אפשר ללמוד דיבוב?

דיבוב כבר שנים רבות נחשב כמקצוע נכסף השמור אך ורק לאנשי מקצוע שכלי העבודה שלהם הוא מיתרי הקול שלהם. אנשים שהשליטה שלהם בקול שלהם היא כל כך טובה שהם יכולים להישמע כדמות מצוירת ועדינה ברגע אחד ומכשף רשע ומרושע ברגע אחר. ובכן, אנשי המקצוע הללו למדו היכן שהו את רזי הדיבוב. והיום? איפה אפשר ללמוד דיבוב?

אלו המקומות בהם אתם יכולים למצוא את רזי מקצוע הדיבוב

בית ספר לדיבוב

המקום הראשון אליו תרצו לפנות בכדי ללמוד דיבוב יהיה בית ספר לדיבוב. לימודי דיבוב בבית ספר שכל תפקידו הוא ללמד אנשים את דיוק הדיבוב, השימוש הנכון במיתרי הקול, הבנת הדמות עד לרגש הקול והכרת עולם המשחק, האודיו וההקלטה. בית ספר לדיבוב לרוב יעמיד לרשותו מרצים שהם עצמם מדובבים ודיבבו בעבר, ידועים בדיבובם ויודעים כיצד להעביר הלאה את הידע שלהם. 

קורסי דיבוב

ישנם קורסים בודדים לדיבוב שאתם יכולים למצוא אצל מרצים עצמאיים המחזיקים לרשותם כיתת לימוד קטנה בת כמה משתתפים בודדים. מדובר בקורסים אינטימיים יותר המתמקדים בדיבוב בלבד ולרוב מנוהלים על ידי מרצים שבעברם עסקו בדיבוב. ניתן לרכוש מהם ידע רב ושימוש בקול לפי הכרת הדמות. 

קורסי משחק

מכיוון שתחום הדיבוב שייך לעולם המשחק ישנם קורסים למשחק המאפשרים גם למידת דיבוב בעבור הרחבת והעשרת יכולות המשחק. קחו בחשבון שאם אתם מחפשים ללמוד רק דיבוב, קורס למשחק לא יהיה המקום המתאים מכיוון שהקורס ייגע בדיבוב אך לא יתמקד אך ורק בו. עם זאת, למידת משחק יכולה לשפר את הדיבוב שלכם משמעותית. רוצים ללמוד לקריין בצורה מקצועית? קראו על קורס קריינות באתר Dubbing.

לסיכום,

אם אתם מעוניינים ללמוד דיבוב ולהפוך זאת לקריירה, עליכם לשאוף ללמוד מהטובים ביותר, במקום הטוב ביותר בעל ההמלצות הטובות ביותר.

Share this post

גלילה לראש העמוד