מופע קרקס
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

מופע קרקס – המופע הטוב בעיר

אחד המופעים האהובים על מבוגרים וילדים כאחד, מאז ומתמיד, היה מופע קרקס. בעבר היה נהוג לערוך מופעים מסוג זה בירידים שונים ברחבי העיר, כאשר לא פעם אותם ירידים נדדו ממקום למקום, איתם כל השחקנים והשחקניות, הפעלולנים והליצנים, והם הופיעו בכל עיר ובכל מקום בו הם התבקשו. היום לעומת זאת, זה שונה במעט. 

ישנם מופעי קרקס שעדיין נודדים ממקום למקום, אפילו בין מדינות וזוכים להצלחה גדולה בכל העולם. לעומת זאת, ישנם מופעים שמוצגים במקום אחד, והקהל מגיע אליו בשביל לצפות בהם. חשוב לומר, היום הירידים והקרקסים שונים ממה שהיה פעם, הן בגלל חוקים שונים שמגדירים מה מותר ומה אסור וגם בגלל שיש דרישות שונות היום, מאשר היו בעבר. 

מופע קרקס יכול להיות דבר מאוד מעניין, ייחודי ומהנה, בפרט כשהולכים אליו עם ילדים קטנים. אלה ייהנו לצפות בפעלולים השונים שמתבצעים על הבמה, שימוש באמצעי פירוטכניקה ועוד. אלו דברים שאנחנו לא יכולים לראות במופעים "רגילים". 

כיצד בוחרים לאיזה מופע קרקס רצוי ללכת

ראשית, הוא נבחר על פי המוניטין והשם שיש לקרס. אנחנו יכולים לקרוא המלצות וחוות דעת, שנותנים מידע מלא וכולל בנושא. 

שנית, אנחנו נחליט על פי מה שמוצג בקרקס. ישנם קרקסים שמציגים דברים שונים, כל אחד ימצא בהם עניין אחר, כמובן. 

שלישית, נבחן על פי המיקום בו הוא נערך. ישנו קרקס רחוב, קרקס שמציג באוהלים גדולים שמיועדים לכך, וישנם קרקסים שנערכים באולמות (עם מנחה לאירועים), הופעות או אולמות ספורט. 

ארבע, חשוב לבדוק האם הקרקס מיועד לילדים קטנים ומאיזה גיל. אין טעם לקחת ילדים גדולים לקרקס שפחות ידבר אליהם, כפי שאין טעם לקחת ילדים יותר מדי קטנים שלא יתחברו לכך. 

 

Share this post

גלילה לראש העמוד