טיפולי שיניים בטורקיה
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

טיפולי שיניים בטורקיה

לטורקיה מוניטין עולמי בנוגע לטיפולי שיניים והשתלות שיער. אנשים שמעו גם מחברים או מכרים שכלל הטיפולים במדינה זו, לא רק איכותיים ובסטנדרטים גבוהים, אלא גם זולים בהרבה. טיפולי שיניים בטורקיה הם בהחלט עסקה משתלמת.

עלויות נמוכות

חברת ביונד סמייל בעלת קשרים ענפים עם קליניקות בטורקיה, היא מכירה את כל הפרוצדורה, ואתם תטופלו בקליניקות בעלות שם עולמי. המחירים זולים בהרבה מהמחירים בארץ, ומדובר בתנאי לוקסוס. החברה תדאג לכם להכל, החל מהטיסה, שהות במלון מפנק ברמה של 5 כוכבים, וכלה בהסעות לכל מקום, כולל שדה התעופה. עלות הטיפולים היא כמחצית עד שליש מעלות המחירים בישראל, בהחלט כדאי ומשתלם.

מה כה מיוחד בקליניקות בטורקיה?

טיפולי שיניים בטורקיה לא רק זולים יותר, הקליניקות אליהן תפנו כמו ביונד סמייל טיפולי שיניים בטורקיה למשל, הן בין הטובות והיוקרתיות במדינה ובעולם. כלל הקליניקות הינן מפוארות, הסטנדרטים גבוהים ביותר, והמחירים מצחיקים לעומת המחירים בארץ. כמו כן, המכשור והחומרים עמם עובדים הרופאים הם בין הטובים בעולם, כמו למשל שתלים וכתרים עשויים מזירקוניה.

להרגיש כמו מלך

בהגיעכם לטורקיה תבינו שמדובר בטיפולים הטובים ביותר שכמעט כל אחד יוכל להרשות לעצמו. בזמן טיפולי שיניים בטורקיה, יהיה בחדר מי שיתרגם לכם בעברית, חשוב לזכור כי זמן הטיסה מישראל לטורקיה הוא קצר מאוד.

מהם הטיפולים המוצעים?

טיפולי שיניים בטורקיה כוללים הלבנת שיניים, ציפוי שיניים, השתלות, כתרים מזירקוניה, טיפולי שורש, יישור שיניים ועוד. היו סמוכים ובטוחים שכבר בדרך חזרה ארצה תמצאו עצמכם עם חיוך מפה לפה.

יתרונות

אלפי ישראלים בוחרים טיפולי שיניים בטורקיה והם לא טועים. המחירים זולים בהרבה, הקליניקות מפוארות, רופאי השיניים הם בין הטובים ביותר בעלי שם עולמי. טיפולים שעולים בארץ אלפי דולרים, יעלו בטורקיה הרבה פחות, חיסכון כספי ניכר.

Share this post

גלילה לראש העמוד