7 מכשירי חשמל שחובה להחזיק בכל בית
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

חלקי חילוף למוצרי חשמל – האם זה בטיחותי?

זה קורה לכל אחד מאתנו, לפתע אחד ממכשירי החשמל בבית מתקלקל ודווקא בזמן בו אנו כה זקוקים לו. יכול להיות זה מקרר, מכונת כביסה, מייבש כביסה, מדיח כלים, תנורים ושאר מכשירים חשמליים הקיימים בכל בית. אין שום צורך לשבור תכנית חיסכון בכדי לרכוש מוצר חדש, הפתרון הטוב ביותר הוא חלקי חילוף למכשירי חשמל.

רק חלקי חילוף מקוריים

כל יצרני המכשירים החשמליים חייבים להיות צמודים לתו תקן, זאת כאשר הם מקוריים, מה שלא יקרה עם חלקי חילוף משומשים שאין אנו יודעים אפילו מאין הגיעו. כאשר מכונת הכביסה מתקלקלת, חשוב מאוד לרכוש חלקי חילוף למוצרי חשמל מקוריים בלבד המיוצרים ע"י יצרן המכשיר החשמלי.

חלקי חילוף מקוריים הם בטיחותיים יותר ויבטיחו לכם שקט לאורך זמן. נושא הבטיחות הוא חשוב ביותר, ולא תמיד חלקי חילוף משומשים מבטיחים זאת. 

חלקי חילוף שאינם מקוריים

תמיד אפשר להזמין איש מקצוע שיתקן את המכשיר החשמלי שהתקלקל. חשוב מאוד לבדוק שהוא מביא עמו חלקי חילוף למוצרי חשמל מקוריים בלבד, ולהציע גם אחריות. לא מעט מאותם אנשי מקצוע ירצו להרוויח על חשבון הלקוח ולנצל את חוסר הידע שלו.

אל תתפתו לרכוש חלקי חילוף משומשים, מה עוד שחלקם אינם בטיחותיים לשימוש. פערי המחירים ביניהם למקוריים יכולים להיות משמעותיים, אולם כפי שנאמר – מה שנקנה בזול, עלול בסופו של דבר לעלות ביוקר. בנוסף, לא בטוח שהמכשיר יעבוד באותה היעילות.

בדיקת עלויות

במקרים מסוימים קיים הפרש כספי מינורי בין חלקי חילוף למוצרי חשמל שהם מקוריים לבין חלקי חילוף משומשים, יש לבדוק זאת עוד טרם התיקון. ואם המצב הוא כזה, בהחלט רצוי לרכוש את חלקי החילוף המקוריים.

מוזמנים לקבל פרטים נוספים באתר של תבור סחר חלקי חילוף

Share this post

גלילה לראש העמוד