טיפים לבחירת קרמיקה לעיצוב הבית
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

טיפים לבחירת קרמיקה לעיצוב הבית

אם אתם בתהליך של עיצוב הבית, אנחנו רוצים להתרגש יחד אתכם. זהו תהליך מלא בצבעים, רעיונות מקוריים והרבה אנרגיה. 

אחד האלמנטים החשובים ביותר בעיצוב הוא אריחי קרמיקה במקומות הנכונים, בצבעים הנכונים בכל חלק מהבית.

כמובן, שחלק מהעניין הוא לדעת איפה לשים קרמיקה ואיפה לוותר, מלבד הצורך להבין איזו קרמיקה או בריקים מעוצבים כדאי לבחור. 

אז אם הגעתם לחנות ואתם עומדים מבולבלים בגלל שנראה לכם פשוט שהכול מתאים או הכול לא מתאים, המשיכו לקרוא כדי לדעת איך לבחור קרמיקה לעיצוב הבית.

איך לבחור קרמיקה לעיצוב הבית?

קרמיקה לעיצוב הבית יכולה להבליט קווים חדים, אם עיצבתם את הבית בסגנון מודרני, גם בסגנון כפרי האריחים, כאשר הגימור שלהם משקף את הסגנון הרצוי, יוצרים תחושה כפרית אותנטית וכל מי שעשה את זה נכון בבית שלו, יוכל להמליץ לכם על זה. 

האתגרים שאתם עומדים מולם הם היכן יהיה נכון לשלב את האריחים. למשל, בבית עם חלל שפונה למדרגות, הרבה אנשים בוחרים לצפות את מעלה המדרגות באריחי קרמיקה כדי ליצור שילוב ואיזון בין המראה של הקומה התחתונה לבין המראה של הקומה העליונה. 

הבחירה היכן לשים את הקרמיקה והיכן לא, היא קריטית ולכן, היינו ממליצים לכם להתייעץ עם איש מקצוע מומחה מאתר מילסטון, נוסף לייעוץ עם מעצבת פנים שתדריך אתכם על ידי ההבנה שיש לה ביצירת חללים. 

בנוסף, חשוב לבדוק לא רק את העניין העיצובי, אלא גם את האיכות של האריחים. זה אמנם נכון שהאריחים לא יפלו וישברו ביום בהיר, ובקיר מי כבר נוגע? אולם אנו מדברים כאן על עניין אחר. 

אריחים לא איכותיים מאבדים את הליטוש והברק שלהם עם הזמן והופכים למעשה "חיוורים", כך לאט לאט משתנה המראה שרציתם ובחרתם. לכן חשוב שהאריחים יהיו איכותיים.

Share this post

גלילה לראש העמוד