טושים מחיקים ללוח
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

טושים מחיקים ללוח

כדי להפיק את המיטב מהלוח המחיק, חשוב לבצע זאת באמצעות טושים מחיקים שמיועדים למטרה זו בלבד. שימוש בטושים אחרים יצרו מצב שלא יהיה אפשר למחוק את הציורים או הכיתוב ולכן יהיה די קשה להמשיך ולהשתמש בלוח זה. 

טושים מחיקים ללוח

מטבע הדברים כאשר כותבים דברים על הלוח המחיק או מציירים גרפים, בשלב מסוים יהיה צורך למחוק אותם. כיוון שבישיבה הבאה כבר ידברו על רובד אחר של הפרויקט ולכן יהיה צורך לכתוב מידע אחר לחלוטין. העובדה שהלוח הוא חלק, לבן ונקי לחלוטין מאפשרת כתיבה נעימה וברורה וזאת לעומת לוח שהכיתוב הישן שבו לא נמחק לחלוטין ולכן כשכותבים מלל חדש, הוא לא ברור לכולם.

לכן כאשר רוכשים טושים יש לקנות רק טושים מחיקים ללוח אשר מיוצרים למטרת שימוש על הלוח המחיק. הרכב החומרים שלהם מאפשר מחיקה של הקוים באופן מוחלט כיון שבתהליך הייצור שלהם מעורבב החומר המתאים לכך. יש להקפיד ולראות שרשום על האריזה שמדובר בטושים מחיקים כיוון שאם יהיה שימוש, אפילו בטעות, בטושים אחרים, לא יהיה אפשר למחוק את הרישומים, אלא במקרה הטוב רק להבהיר אותם במעט ולכן השימוש בלוח המחיק יהיה פחות פונקציונלי.

טושים בשלל צבעים 

כדי שכל מה שכתוב על הלוח יהיה בולט ואפשר יהיה ליצור בידול בין נושא לנושא או בקווים המיוחדים על הגרפים, מומלץ להשתמש בכמה צבעים וכך כל צבע מבליט את הקו שמאפיין תחום מסוים. אפשר לרכוש טושים בצבעים הבסיסיים כמו שחור, כחול, ירוק, אדום וצבעים נוספים.            

יש באתר רק לוחות למשל טושים עבים מאד שמתאימים ללוחות גדולים כדי ליצור קוים בולטים ורחבים וגם טושים דקים יותר המתאימים בעיקר ללוחות מחיקים בגודל נורמטיבי, לנוחות מקסימלית של הכותב והקהל.

Share this post

גלילה לראש העמוד