מיזוג אוויר Inverter
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

ההחלטה באיזה נדל"ן כדאי להשקיע

בדרך כלל אנשים שחושבים על השקעת נדל"ן ראשונה חוששים מעט, כי אחד מהדברים הכי מורכבים בנושא זו שאלת המיסים. זו גם הסיבה לכך שרוב המשקיעים כלל לא חושבים על השקעה של נדל"ן בחו"ל, אך האמת היא שזו טעות.תיקון סורגים

בעידן שבו אנחנו חיים העולם הפך להיות הרבה יותר נגיש, בין אם זה בגלל שאנחנו יכולים לקרוא אינפורמציה אודות כל הנושאים אונליין ובין אם זה בגלל היכולת לתרגם משפה לשפה. לכן, אם גם אתם רוצים להשקיע בנדל"ן ואם אתם רוצים לעשות את זה בגדול, יכול להיות שדווקא השקעות בחו"ל זו יכולה להיות בחירה טובה שתניב לכם לא מעט תוצאות וריביות יפות.

איך תדעו מה עליכם לעשות?

במידה ואתם חושבים על האופציה של נדל"ן בחו"ל כדאי לדעת שיש היום מומחים שאפשר לפנות אליהם, ויפה שעה אחת קודם. מי שמבין בתחום הזה בדרך כלל מתמחה במדינה ספציפית ולכן המשימה הראשונה שעומדת בפניכם היא למעשה לבחור את מומחי הנדל"ן שאליהם אתם פונים. יש הבדל בין השקעות באירופה ובין השקעות בארצות הברית ולכן חשוב לבדוק מי האדם שאיתו אתם מתייעצים. רק אחרי שיהיה לכם את כל המידע שאתם צריכים, בין אם זה ברמת תשלומי המיסים ובין אם זה בכל רמה אחרת, תוכלו לקבל את ההחלטה שתהייה כמה שיותר נכונה עבורכם.

האם אפשר להשקיע גם עם סכום יחסית קטן?חצר

התשובה בימינו היא חד משמעית כי אתם יכולים לבצע השקעה משותפת. בהשקעות כאלה בתחום הנדל"ן כל אחד מהמשקיעים משקיע על פי יכולתו וכולם ביחד מתחלקים ברווחים בהתאם להשקעה. הפתרון הזה שינה את חוקי המשחק שכן בצורה כזאת אפילו אם יש לכם רק 25 אלף דולר אתם עדיין יכולים להשקיע בנדל"ן שעניין אתכם. זה נכון שלא תמיד קל להבין את החוקים של כל מדינה בעולם ויש בזה גם משהו מפחיד, אך לעומת האופציה של להשאיר את הכסף ככה סתם בבנק, כנראה שנדל"ן זו הבחירה הנכונה. אל תוותרו על האפשרות שלכם להרוויח והתחילו להתעמק בנושא עוד היום, כי גם לכם מגיע.

Share this post

גלילה לראש העמוד