לוכדי עכברושים
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

לוכדי עכברושים – כיצד לשכור איש מקצוע לתפקיד

כל מי שמחפש מדביר או לוכד עכברושים, יכול למצוא בגוגל ובמקומות אחרים לא מעט שמות של אנשי מקצוע אליהם הוא יכול לפנות. העניין הוא, שלא כל אחד בהכרח מתאים לשירות הנדרש.

לפני שניגשים לתהליך של בחירת איש מקצוע, חשוב להדגיש, להבדיל ממקרים אחרים, כאן מדובר על איש מקצוע שצריך להיות זמין לעבודה כמה שיותר מהר, מעכשיו לעכשיו. כלומר, לא מדובר באיש מקצוע שצריך לתאם איתו מועד לעוד שבוע או שבועיים. אם מתמודדים עם בעיה של עכברושים בבית או בעסק, יש צורך למצוא לכך פתרום כמה שיותר מהר. זה אומר, שעליו להגיע למקום עוד באותו יום.

העסקת לוכדי עכברושים מתבצעת על פי הניסיון שלו, היכולות והידע שעומדים לרשותו, הכלים והאמצעים שיש לו, וכאמור על פי הזמינות שלו. חשוב שהוא יהיה מוכן להגיע בכל שעה על מנת להתמודד עם הבעיה וכמובן יהיה מסוגל לספק שירות כמה שיותר מהיר וכמה שיותר מקצועי.

איך בוחרים את האדם הנכון לתפקיד

הנקודה הראשונה שצריך להתייחס אליה היא ניסיון ומקצועיות. חשוב לבדוק כמה שנים הוא עוסק בתחום, והאם אפשר לסמוך עליו שהוא מספיק מקצועי בשביל לבצע עבודות מסוג זה.

הנקודה השנייה שצריך לבחון, הן המלצות וחוות דעת של לקוחות וגורמים אחרים. בצורה נוכל לדעת, האם הוא מתאים לביצוע העבודה, האם הוא מספק שירות בצורה הטובה ביותר, שירות מקצועי ואיכותי. חשוב גם לוודא שיש לו מלכודות שמתאימות לסוג העכברושים שמבקשים ללכוד.

הנקודה השלישית, יש לבחון את תנאי השירות שלו, לא רק מבחינת לוחות זמנים, אלא גם מבחינות אחרות, למשל אחריות על השירות, הסברים ומידע כיצד לפעול, עצות כיצד למנוע מעכברושים לחזור למקום ועוד.

להזמנת שירות לכידת עכברושים, פנו דרך האתר של זיסמן הדברות

Share this post

גלילה לראש העמוד