כורסאות
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

7 עיצובים של כורסאות שאתם חייבים לראות

כורסה – מה המילה הזו אומרת לכם? אם אתם חולמים ונושמים עיצוב, אתם בוודאי מציירים מול עיניכם כורסאות מיוחדות או כסאות מעוצבים לסלון. צבעים מלהיבים, שילובים מרתקים ועיצובים שוברי שגרה. כן, בעולם הכורסאות יש בעידננו אינספור עיצובים ודגמים. מה שמאפשר לכל אחד להביא אליו לבית או למשרד את הכורסא שמתאימה בדיוק לתוכניות ולטעם שלו. הבה ונראה אילו שבעה עיצובים של כורסאות לא כדאי לכם להפסיד.

עיצובים שאתם חייבים לראות

  1. צבעוניות מלהיבה – הצבעים כיום חוגגים בבתים ובמשרדים. כל כך הרבה גוונים עכשוויים תורמים לעיצובים נימה חדשנית. אם אתם מחפשים איך לרענן את האווירה וכיצד להוסיף גוונים מיוחדים הכורסאות הללו מתאימות לכם בדיוק.
  2. מונוכרומטיות – השילוב בין הניגודיות של השחור והלבן עושה לנו את זה בעיניים. המראה הזה כל כך מיוחד ונותן נימה עכשווית ויפה במיוחד. ניתן למצוא כורסאות וכיסאות מעוצבים לבית שילוב מנצח זה. יש לא מעט חללים בהם כורסא מעוצבת כזו יכולה להיות הדבר המוצלח ביותר.
  3. מרקמים מיוחדים – היות וכורסא ממלאת תפקיד מחבק ומקבל, היא יכולה להיות מיוחדת יותר עם היא תהיה עשויה מאריג רך ומלטף. מלבד לנוחות שהכורסא הזו מספקת, היא יוצרת מראה מפנק ומחבק.
  4. עיצובי הרגליים – רגלי הכורסא הם חלק מהעניין. ואכן, יש כיום חידושים רבים בנושא זה. אם פעם היו הרגליים נמוכות וכמעט בלתי נראות, כיום הרגליים ארוכות יותר ומעוצבות בנימה עכשווית ומיוחדת.
  5. שילוב עם הרהיטים הנוספים – כורסה יכולה להיות מעוצבת כמו יתר הרהיטים בחדר. אבל יכולה להיות מעוצבת בסגנון שונה ומיוחד. כלומר, הכורסא יכולה להיות חלק בלתי נפרד מהרהיטים ולהשתלב באופן מושלם בחדר.
  6. עיצובים אישיים – ניתן כיום לתכנן רהיטים בעיצוב אישי ומותאם בדיוק לפי הצורך והרצון של הלקוח.
  7. עיצוב טרנדי – מי שיש לו אומץ ואוהב להיות שונה וייחודי יכול ללכת על עיצוב טרנדי מדליק!

Share this post

גלילה לראש העמוד