כיסאות גלגלים
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

כיסאות גלגלים

כסא גלגלים הוא כורח הנסיבות אצל לא מעט אנשים. זה יכול להיות אדם בגיל השלישי, וזה יכול להיות ילד בגיל צעיר. כסאות גלגלים נכון להיום מאפשרים לאנשים שמגיעים בכל הגילאים ועם כל מיני מצבים רפואיים להיות ניידים, והמגוון הרחב של כסאות הגלגלים יוצר התאמה יותר רלבנטית לכל אדם לפי מצבו האישי.

סוגים רבים של כסאות גלגלים

מן הרגע בו יצא כסא הגלגלים הראשון ועד לעצם היום הזה המבחר של הדגמים אשר מוצעים לאנשים שזקוקים להם רק הפך להיות הרבה יותר נוח ומגוון. הגיוון הזה מביא אל ההתאמה הכי נכונה בין המצב הרפואי של האדם לבין המבנה של הכסא וכל מה שהוא מאפשר, ומכאן יש גם הבדלים של העלות שהולכת וגדלה ככל שמדובר בכסא הרבה יותר מתקדם ומשוכלל. ההבדל הכי ניכר בוא בין כסא גלגלים שהוא ממונע, לבין כסא גלגלים שבו האדם שנמצא עליו מסיע את עצמו או מוסע ממקום למקום על ידי אדם שמניע את הכסא בכל פעם שזה נדרש.

אביזרים עבור כסא גלגלים

זה לא מספיק להצטייד בכסא גלגלים. לאחר שעוברים על פני כל סוגי הדגמים הקיימים ובוחרים את הכסא הנכון עבורנו, יש צורך לעבור על פני כל אותם האביזרים שהופכים את הכסא הזה להיות הכי מדויק לכל איש ואיש. אלו אביזרים ניתן ועדיף להוסיף? הראשון בחשיבותו הוא הריפוד שמגיע בצורה של כרית. הכרית היא כזו אשר עשויה מספוג מיוחד שנועד למנוע את היווצרות של פצעי לחץ שמאוד אופייניים למי שנמצא במצב של ישיבה סטטית מבלי שיזרום באזור הזה באופן בריא הדם. מלבד זאת יש אבזור נוסף באתר PharmaShops כמו סוגים שונים שמגשים, סוגים של אביזרים שנועדו למנוע החלקה מן הכסא ואביזרים שמאפשרים חיבור של בלון חמצן.

Share this post

גלילה לראש העמוד