בנייה ירוקה
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

וילות נופש למשפחה

חופשה משפחתית היא דבר נהדר. ואם רוצים לנפוש יחד עם בני הדודים או הסבא והסבתא, אין טוב מזה. מה שצריך זה רק למצוא וילות נופש למשפחה או צימרים למשפחות שיכילו את כל המשתתפים. הגודל של הווילה ומספר החדרים והמיטות שיש בחדר הם תנאי בסיס. אבל כדי ליהנות באמת אנחנו צריכים תנאים נוספים. הבה ונראה מה חשוב לנו שיהיה, ואיך נוכל להיות בטוחים שאנו בוחרים וילות נופש מוצלחות שמציעות לנו כל מה שחשוב לנו לנופש מושלם.

מה שצריך לנופש משפחתי מושלם

  • חללים מספקים – כדי ליהנות בחופשה משפחתית אנחנו צריכים מספיק שטח וחללים. זה כולל מקום מרווח לארוחות משותפות, חצר גדולה לבילוי משותף וכן הלאה. חללים מרווחים מונעים מצב של תחושת עומס וצפיפות. 
  • אזור מתאים – ככל שהחופשה מיועדת לטווח רחב יותר של גילאים אנחנו צריכים לבחור בשימת לב מרובה יותר את האזור המתאים לנו. כי אנו רוצים שכל אחד מהמשתתפים ייהנה ויחווה חופשה מהנה ומענגת.
  • ארוחות – ליציאה משותפת של משפחה צריך לדאוג לארוחות מתאימות. מצד אחד האוכל צריך להיות טעים ואהוב על כולם, ומצד שני צריך להיות פשוט וקל להתארגן עם האוכל. רק כך יהיה אפשרי להתארגן עם האוכל, ורק כך כולם יוכלו לאכול ולשבוע.
  • ציוד – חופשה משפחתית מחייבת התארגנות מוקדמת. שכן עלינו להביא עמנו את כל הציוד הנחוץ לכל אחד מהנוכחים. אם אלו בוגרים, הם ידאגו לעצמם. אבל לילדים קטנים אנחנו צריכים לעזור בעניין. אולי מורכב ומסורבל יותר להתארגן עם משפחה, אבל מסתבר שאין כמו הנאה משפחתית חווייתית משותפת.

למצוא את הוילה המתאימה זה אחד האתגרים. כדאי למצוא מאגר נרחב ובו המלצות ותמונות של וילות רלוונטיות. כך בוחרים בתבונה את הוילה לנופש המשפחתי שלכם!

> מתכננים נופש למשפחה? בדקו צימרים למשפחות בצפון

Share this post

גלילה לראש העמוד