כורסאות
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

שידוכים

שידוכים נעשו כבר מימיה הראשונים של האנושות. שידוך בין בני זוג, היו למקצוע מכובד, שרבים היו נעזרים בו בסיבות רבות, בעיקר למציאת בן או בת זוג. כך גם היום. אם אתם נואשים במציאת בת הזוג שלכם, נסו לעשות זאת על ידי שידוך נכון.

שידוכים – הדרך למציאת בת הזוג המושלמת

יש משהו שדרך הישנה והטובה למציאת בת זוג. בדרך כלל, נהוג לחשוב שאם אתם מכיר משהי בדרך אקראית, וחי עימה שנים רבות, הוא יוכל להיות לה לבעל למשך שנים רבות יותר. מסתבר שהמצב לא ממש ככה.

כאשר מכירים בת זוג, התשוקה מחברת יותר מאשר ההתאמה ביניהם. ומה קורה כאשר התשוקה מסתיימת? ובכן, אתם נשארים תקועים עם האדם הלא נכון למשך כל חייכם. אז מה עושים? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

מציאת בת זוג לכל החיים

כאשר באים לחפש בת זוג לכל החיים, חשוב קודם להבין שההתאמה – ולא האהבה – היא קודמת לקשר ביניהם. שהרי איך אפשר להסביר פרידה של זוגות נשואים כבר אחרי כמה חודשי נישואין, אם הם יצאו לפני כן 8 שנים?

החיבור המחייב, זה שבה יחד עם שימת הטבעת על האצבע של האישה, הוא זה שמחייה את הזוגיות האמיתית ויחד עם זאת, בדיוק ממצב זה, מתחיל המבחן האמיתי לזוג, באשר להתאמה שלהם.

שידוך מחזיק הרבה יותר זמן

כאשר באין לשדך לאדם מישהי, בדרך כלל, התאמת התכונות החשובות והעקרונות של בני הזוג, היא זו שמשנה האם הם ייפרדו אחרי כמה חודשים או שמה, בתקווה רבה – יחיו שנים רבות באהבה ובשמחה.

שידוך בא לחבר קודם כל מידות של בני אדם, ואם בזה הם מסתדרים, הרי שהאהבה כבר תגיע מעצמה.

Share this post

גלילה לראש העמוד