מכונת תספורת
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

להסתפר בבית: 5 טיפים לבחירת מכונת תספורת איכותית

יש כאלה שמעדיפים את הפינוק והמקצועיות של הספר אפילו שמדובר בהוצאה חודשית שיכולה להיות לא קטנה גם. עם זאת, רבים מאיתנו ובעיקר הגברים שבינינו מעדיפים להסתפר דווקא בבית וזאת בהחלט דרך מצוינת לחסוך הרבה כסף, להיות תמיד מסופרים ומסודרים בלי תלות בשעות העבודה של הספר ולהנות כל הזמן מתספורת יפה ומראה נעים. בשביל שכל זה יתאפשר, צריך לזכור דבר אחד – מכונת תספורת איכותית תקל עליכם את התהליך ותאפשר לכם להיראות תמיד במיטבכם. איך מוצאים מכונה כזו אתם שואלים? ובכן, הנה חמישה טיפים שיעזרו לכם.

מנוע

מה שהופך מכונת תספורת טובה למכונת תספורת מצוינת הוא כמעט תמיד המנוע בו היא מצוידת. מכונה עם מנוע חזק תאפשר תספורות איכותיות ולא תשאיר חלקים לא מסודרים בראש. ניתן לרכוש מכונת תספורת איכותית עם מנוע חזק במגוון חנויות בארץ וגם בכמה אתרי אינטרנט מובילים, הקפידו לברר מהי איכות המנוע כמובן.

טעינה או חיבור לחשמל?

יש מכונות תספורת נטענות המאפשרות שימוש אלחוטי בעוד מכונות אחרת חייבות להיות מחוברות לחשמל בזמן השימוש. אם אתם זוכרים להטעין ומקפידים לעשות זאת אפשר בהחלט לרכוש מכונה אלחוטית. עם זאת אם אתם שוכחים לעשות את זה ובטח אם יש לכם נקודת חשמל איפה שאתם מסתפרים, רצוי לרכוש דווקא מכונה שמתחברת לחשמל.

קלות ניקיון

זכרו כי אתם חייבים לנקות את מכונת התספורת שלכם אחת לכמה זמן ועדיף תמיד לרכוש מכונה המתנקה בקלות. מומלץ לבחור במכונות שמגיעות עם ערכות ניקוי ושמנים מיוחדים.

מצבי תספורת

מומלץ תמיד לרכוש  מכונות תספורת עם כמה מצבי תספורת. אפילו אם אתם משתמשים רק באחד, אתם אף פעם לא יודעים מתי חברים או משפחה ירצו להיעזר במכונה שלכם.

שימוש רטוב

לבסוף, כדאי בהחלט לשקול רכישת מכונת תספורת בה ניתן להשתמש מתחת למים במקלחת. כך ניתן למנוע מראש את הלכלוך ולהנות מתספורת חלקה ונעימה הרבה יותר.

הקפידו לוודא את הדברים הבאים לפני שאתם רוכשים מכונת תספורת וכך תצליחו למצוא מכונה חזקה ואיכותית שתשרת אתכם לשנים ארוכות קדימה.

Share this post

גלילה לראש העמוד