מחיקת חיווי אדום
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

מחיקת חיווי אדום

הרבה מאוד אנשים ניגשים אל הבנק בשיא הביטחון והם מבקשים לקבל הלוואה או אפילו להוציא משכנתא גדולה, כאשר הם בטוחים כי אין כל סיבה או מניעה לכך כי הבנק יאשר להם את הבקשה שלהם. הם מופתעים ומאוכזבים עד עמקי נשמתם כאשר הם מגלים שהסיפור הוא לגמרי לא פשוט והבנק לא מוכן לשחרר עבורם ולו שקל אחד בלבד.

על פי רוב הסיבה העיקרית לכך היא חיווי אדום. כלומר בי די איי שלילי שרשום על שמו של מבקש ההלוואה אשר מוצא את עצמו מסורב על ידי הבנק והא לא יכול לקבל את מבוקשו.

האם יש דרך לבטל את רישום הבי די איי השלילי? ניקוי בידיאי שלילי זה אפשרי? האם יש מה לעשות עם החיווי האדום? אז בדיוק לשם כך אנחנו כאן.

אנשי מקצוע מבטיחים מחיקת חיווי אדום

אז האמת היא שהרישום הוא לא לזמן קצר והחיווי האדום לא יימחק מהר כל כך. על פי ורב מדובר בסיפור של מינימום שלוש שנים והוא עשוי להשפיע אפילו עד שבע שנים. מה שאומר 'ברוך' רציני ולא פשוט כלל וכלל. אך הדבר הכי נכון שאפשר בכל זאת לעשות במקרה כזה כאשר רוצים להאיץ את מחיקת החיווי האדום, זה פשוט לבקר באתר https://www.crdt.co.il או לגשת אל עורך דין שהוא איש מקצוע מומחה המכיר היטב את התחום והוא יודע איך וכיצד לטפל במחיקת הרישום.

על פי רוב התהליך יתנהל באופן כזה כאשר איש המקצוע יחפש סיבה או דרך להצביע על כך כי היוו שגיאות ברישום ולמעשה אי אפשר להסתמך בעקבות כך עלך הרישום הבעייתי.

רק לאחר שמתברר כי הרישום אכן לא היה תקין, אפשר להתקדם הלאה ולהוכיח כי אפשר למחוק את הרישום בעקבות כך.

Share this post

גלילה לראש העמוד