מה זה NLP? ומתי זה רלוונטי?
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

מה זה NLP? ומתי זה רלוונטי?

כיום ישנן לא מעט שיטות להתגברות נכונה על פחדים והתמודדות עם מצבים מורכבים. אחת השיטות השכיחות והטובות ביותר היא שיטת NLP. שיטת NLP מאפשרת לתכנת את המוח שלנו לראות באור שונה סיטואציות שעד לפני תקופה קצרה הפחידו אותנו, איימו עלינו וגרמו לנו להרגיש לא בנוח. בעזרת שיטה זו בדמיון מודרך ניתן להתגבר על פחדים רבים, פוביות שונות, ביישנות יתר, קשים נפשיים ועוד. אנשים רבים המטופלים להתמודדות עם שלל בעיות וקשיים שונים בליווי מטפל NLP מדווחים על תוצאות מרשימת במיוחד תוך זמן קצר. בשיטה זו אנשים לומדים לעשות שימוש בכלים מעשיים לשינוי עצבי המוח כך שיוכלו להביא לשינוי תפיסתי ולהתמודדות עם תפיסות מיושנות ושגויות שגורמות להם לפחד ממצבים מסויימים או להרגיש חוסר נוחות שתבוא לידי ביטוי בהתנהגותם.

 

תכנות עצבי המוח – האפשרות לראות פחדים וקשיים באור שונה לחלוטין!

 

שיטה זו רלוונטית להתמודדויות שונות בכל מצבי החיים. ישנם אנשים אשר מגיעים לשיטה זו במטרה להתמודד עם פחדים מן העבר, אחרים מעוניינים להתגבר על פוביות משונות, רבים נוספים מעוניינים להתפתח מבחינה עסקית או להתמודד עם ביישנותם היתרה אשר משפיעה באופן ישיר על כל התנהל חייהם החברתיים. אם גם אתם חווים תסמינים של חרדה חברתית, מרגישים שיש פחד שמפריע לכם, חשש עוצר אתכם מלהתקדם, תחושות אי נוחות תמידיות בסיטואציות שונות או חברתיות, דעו כי בעזרת שיטת דימיון מודרך NLP ניתן להתמודד עם כלל הבעיות בצורה מוצלחת, יעילה ומהירה במיוחד.

 

הכלים להתמודדות נכונה ובריאה

 

ראשי התיבות NLP מייצגות את המילים Neuro Linguistic Programming אשר משמעותן העברית היא תכנות לשוני עצבי. כל שיטת הדימיון המודרך מסייעת לנו לשנות את עצבי המוח בעזרת השפה. ללא כל צל של ספק שיטה זו תספק גם לכם את כל הכלים הנדרשים להתמודדות על הפחדים והקשיים שלכם.

Share this post

גלילה לראש העמוד