עיסוי זוגי
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

עיסוי זוגי

מה יכול להיות יותר מושלם מאשר עיסוי זוגי? מדובר על דרך נפלאה להתחבר לבן או לבת הזוג, לשחרר את כל הלחץ והמתח של חיי היום יום ופשוט להירגע ולתת למגע לסחוף אתכם לשקט ולשלווה הפנימיים. חשוב לזכור כי כולנו חיים היום בעידן לחוץ ומתוח, אשר כולל לרוב שעות עבודה ארוכות, רשימה מעיקה של משימות ומטלות שיש להספיק לבצע בזמן וכמובן טיפול בבית ובילדים. כתוצאה מכך, לא מעט זוגות מגיעים לסוף היום שלהם, כאשר הם מרגישים עייפים וחסרי אנרגיה. במצב כזה נורא קשה לעבוד על הזוגיות ולשמר את הקשר והחיבור בין בני הזוג. לא פעם, מדובר על זוגות שרק הולכים ומתרחקים עם השנים, היות וכל אחד שוקע לתוך החיים האישיים שלו. לכן חשוב לצאת מהשאננות ולמצוא את הזמן הדרוש, לצורך העבודה על הזוגיות ועל טיב הקשר. אחת הדרכים היעילות והמפנקות ביותר לעשות זאת, היא באמצעות סדנה זוגית של עיסוי ומגע.

עיסוי זוגי – כיצד לקבל את המקסימום מהסדנה?

היום ניתן למצוא בשוק לא מעט סדנאות שונות, המועברות במגוון רחב של נושאים ותחומים שונים. לא מעט אנשים למשל, בוחרים להגיע לסדנאות בישול, סדנאות אפייה ואפילו סדנאות של יוגה בזוגות. המטרה ברוב הפעמים היא ללמוד משהו חדש וכמובן להעביר זמן איכות עם בן או בת הזוג. אך מה יכול להיות יותר מושלם, מאשר להשתתף ביחד בסדנת עיסוי מקצועית ואיכותית, אשר תוכל להעניק לכל זוג את הכלים והמיומנויות לצורך מסאג' מפנק ומחבר? ברוב הפעמים, הסדנה כוללת כיבוד קל ופינוקים שונים, זמן שהייה בג'קוזי וכניסה לתוך האווירה המרגיעה של ספא באור יהודה למשל. לאחר מכן, כל זוג מקבל הדרכה צמודה ומקצועית, על מנת ללמוד כיצד לבצע עיסוי כללי בצורה המקצועית והנעימה ביותר. העיסוי כולל ליטופים, ליצות, לישה, רטיטות ועוד.

 

Share this post

גלילה לראש העמוד