צילום וידאו לחתונות - מה חשוב לדעת?
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

צילום וידאו לחתונות – מה חשוב לדעת?

חתונות יכולות להיות יקרות מאוד ללא ספק. כולנו יודעים שכל עלות, קטנה ככל שתהיה, מסתכמת בסופו של דבר באלפי שקלים, ולכן חשוב לדעת איזה צלם לוקחים וכמה כספים אתם עומדים לשפוך על צילום החתונה לכם.

צילום וידאו לחתונות – מה חשוב לדעת? |

אנחנו כאן כדי לספר לכם הכל על החשיבות של סרטוני חתונה וכיצד החלטה זו צריכה להיות קלה עבורכם. החשיבות האמיתית של סרטוני חתונה נובעת מהיכולת שלהם לאפשר לכם לחיות מחדש את היום הגדול שלכם. 

שלא כמו תצלומים אחרים, קטעי וידאו מעניקים לכם את הקולות, את הרעשים, את הצלילים, את הפעולה של אחד הימים הזכורים בחייכם שנשמרים לנצח – היכנסו כדי לקרוא עוד על צילום וידאו לחתונות באתר סטודיו איילון.

מיקום גאוגרפי של הצלם |

לא תמיד אנשים שמים לב לזה אך מקום מגוריו של צלם החתונות שלכם חשוב מאוד. למה? פשוט; צלמים רבים מחכים לשעת כושר בסוף האירוע כדי לעשות ווי על האירוע ולחזור הביתה. אם הצלם שלכם גם במקום מרוחק מאוד, סביר להניח שזה יקרה מוקדם מידי שכן יש לו נסיעה ארוכה לעשות.

איך מתמודדים על התופעה הזו? מנסים לחפש את צלם החתונות הקרוב ביותר למקום בו אתם עושים את האירוע שלכם. כך הצלם לא יהיה לחוץ על היציאה והעזיבה את האירוע מוקדם מהצפוי.

כמה עולה צלם לאירוע חתונה? |

ישנם תכונות רבות שעליהם צלמים גובים את שכרם. יש אנשים שרוצים צלם מגנטים באירוע שלכם, אחרי מעדיפים דווקא צילומי סטיל, וכמובן יש את אלה המעדיפים רחפן שיצלם מהגובה. לכל אירוע ולכל אדם יש את התכונות המועדפות עליו.

כמובן שהמחיר משחק בדיוק לפי הדברים הקטנים האלה. ועדיין, נסו להתמקח ולקבל את המחיר המתאים לכם.

Share this post

גלילה לראש העמוד