שרשראות לאישה
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

למה שרשראות לאישה כל כך פופולאריות

אחד מסוגי התכשיטים האהובים ביותר על נשים, הן שרשראות לצוואר. אנחנו יכולים למצוא קטלוגים נרחבים שלהן, עם מגוון רחב של דוגמאות בשלל חומרים ועיצובים. 

תכשיטי כסף בכלל ושרשראות לצוואר בפרט יכולות להיות מעוצבות בצורות שונות, אף על פי שהמבנה שלהן הוא דומה לרוב, שכן אי אפשר לשנות אותו יתר על המידה. אך כאמור, אפשר למצוא עיצובים שונים של שרשראות, כאשר ההבדלים באים לידי ביטוי הן בחומר, בצבע, באורך וכן באלמנטים אחרים שיכולים להשפיע על המבנה של השרשרת בצורה כזו או אחרת. 

נשים רבות מאוד אוהבות שרשראות, מאחר וזה נותן נפח ייחודי לסגנון האופנה ולמראה שלהן. כבר מגיל צעיר, בתור ילדות או נערות הן בוחרות לענוד שרשראות, כאלה שיכולות להתאים למראה שלהן, ועם הזמן הן משתנות כמובן, בין אם זה אומר שהן מבקשות לענוד שרשראות יותר יוקרתיות, יותר משמעותיות, בעלות נפח גדול ורחב יותר. 

לפני שנציג כמה דוגמאות בסיסיות של שרשראות לאישה, צריך להדגיש שהיום אפשר למצוא קטלוגים נרחבים של שרשראות, בין אם זה באתרי אינטרנט, חנויות תכשיטים ומקומות אחרים. 

אילו סגנונות של שרשראות אפשר למצוא היום?

ראשית, ניתן למצוא שרשראות רגילות, מזהב או כסף, צמודות לעור, קטנות ועדינות. אלה יכולות לבוא עם ובלי תליונים. 

שנית, אפשר למצוא שרשראות ארוכות, כאלה שעונדים על הצוואר אך הן מגיעות לחזה. אפשר למצוא שרשראות עם חרוזים, כסף וזהב ודברים אחרים שיכולים להתאים מבחינת הגודל, המשקל וכן מבחינת הסגנון. 

שלישית, ניתן למצוא שרשראות מורכבות יותר, כאלה שכוללות מספר שרשראות מאותו סגנון, אחת עם השנייה, אחת בתוך השנייה. הרבה פעמים שרשראות כאלה מגיעות בצבעים וחומרים ייחודים, והן מתאימות בעיקר לאירועי ערב או עבור אירועים מיוחדים אחרים 

 

Share this post

גלילה לראש העמוד