למה כדאי לקנות שמלת כלה יד שניה?
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

למה כדאי לקנות שמלת כלה יד שניה?

ידוע כי נשים רבות מקדישות זמן רב לבחירת שמלת הכלה שלהן, שתהיה אופנתית, מעוצבת, ובעיקר שתהיה הכי יפה שיש. 

אחרי החתונה, השמלה יושבת בארון, כאבן שאין לה הופכין, ולכן במקום לתפור שמלה חדשה או לשכור אחת. ניתן בהחלט להשאיל או לקנות את השמלות הללו, היושבות בבתים רבים של כלות מאושרות ללא צורך. 

משום כך, בשנים האחרונות, ניתן לראות יותר ויותר נשים הבוחרות דווקא שמלות כלה מיד שנייה.  ניתן לראות בוטיקים שונים או אפילו נשים שתפרו וקנו שמלת כלה במיטב כספו, והשמלה הרי מתאימה ליום אחד. 

אז למה כדאי לי לקנות שמלת כלה יד שנייה? 

  • חוסך כסף– שמלת כלה חדשה עולה מעל 3,000 שקלים לכלות, המעוניינות לחסוך כסף לשמלה יד שנייה, וכך תעלה הרבה פחות, ובהחלט ניתן לשקול להשקיע כסף בדברים היותר חשובים להמשך החיים כמשפחה. 

 

  • שומר על הסביבה– תפירת שמלה חדשה לא רק עולה כסף רב, אלא היא צריכה בגדים וחוטים וזמן תפירה, כאשר קונים בגד יד שנייה שומרים על הסביבה מלכלוך נוסף. 

 

  • עיצוב עצמי– אם את כשרונית בתפירה, את יכולה לרכוש שמלת כלה יד שנייה, ולעצב אותה בעצמך, כך תקבלי שמלה אופנתית, לפי שאיפותיך, במינימום כסף.

 

  • שמלה במצב מצוין– חשוב להבין כי בשמלות כלה משתמשים פעם אחת בלבד, דבר ההופך את השמלה לחדשה ממש, ולכן את רוכשת שמלה חדשה במחיר זול יותר כך שתוכלי להשקיע בעיצוב הזמנות דיגיטליות לחתונה.

 

 

  • שמלה יותר מעוצבת– לעיתים מדובר בשמלות מיוחדות אשר מעוצבות בעיצובים שונים כמו כן ניתן למצוא עיצובים של פעם שלא ניתן למצוא בבוטיקים שונים לשמלות כלה, אז דווקא בחירה של שמלה בבוטיק יד שניה, יגרום לך להיות מיוחדת ביום המאושר בחייך, בדיוק כמו שתמיד רצית.

Share this post

גלילה לראש העמוד