כל כמה זמן כדאי לנקות את החלונות בבית
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

כל כמה זמן כדאי לנקות את החלונות בבית

הבוקר הגיע, אתם מחממים את מכונת האספרסו ופונים בינתיים לפתוח את התריס הגדול בחדר הסלון. אם אתם לא מצליחים להבחין ביום היפה שניבט מבעד לזגוגית החלון – ככל הנראה זה סימן כי הגיע הרגע לנקות את החלונות בבית, ורצוי כמה שיותר מהר.

כיוון שהלכלוך נמצא בחלק החיצוני של החלון, זה הפונה אל הרחוב או הכביש שנמצא מתחת לביתכם, העניין הופך להיות מעט מורכב כדי להצליח ולנקות אותו בצורה יסודית ובטוחה שתבטיח חלונות נקיים ומבריקים. לשם כך עליכם לפרק את החלון ולשטוף אותו בכיור או במקלחת, ולפעמים גם לפנות דרך הקישור הזה אל חברת ניקיון מקצועית שמתמחה בניקיון מסוג זה.

אז כל כמה זמן מומלץ לנקות את החלונות בבית, ומהי הדרך הטובה ביותר לעשות זאת? על כך ועוד במאמר הבא.

ניקוי חלונות בדירת מגורים

דירת מגורים היא לרוב דירה הממוקמת כחלק מבניין דירות משותף, כאשר ישנם שכנים המתגוררים בקומה מעל או מתחת. כדי לשמור על חזות נקייה ואסתטית של כל הבניין, מומלץ לבצע ניקיון יסודי של כל החלונות בבניין בעזרת חברה מקצועית המתמחה בניקיון חלונות בגובה.

במקום שכל דייר יטרח שעות רבות על ניקוי החלונות בביתו, כדאי לשקול להקצות חלק מתקציב ועד הבית עבור שירותי ניקיון מקצועיים.

ניקיון חלונות בבתים פרטיים

בבתים פרטיים כמו וילות ובתים צמודי קרקע, ישנם לרוב חלונות גדולים במיוחד מבעדם ניתן להשקיף על נוף וטבע. למרות שבתים מסוג זה נמצאים בעיקר במושבים ויישובים שאינם עירוניים, גם הם סופגים באופן תדיר אבק ולכלוך רב בכל מזג אוויר.

כדי להימנע מפגיעה אסתטית של חלונות מלוכלכים ברחבי הבית, וגם לחסוך טרחה וזמן רב על ניקיון של חלונות גדולים, מומלץ להיעזר בשירותי ניקוי חלונות לבתים פרטיים.

Share this post

גלילה לראש העמוד