טיסה במסוק - חוויה זוגית מרגשת
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

טיסה במסוק – חוויה זוגית מרגשת

מה יכול להיות יותר מרגש ויותר מעניין, מאשר טיסה במסוק? כל אחד היה שמח ליהנות מהחוויה המיוחדת והמלהיבה הזאת, אשר משלבת רמות גבוהות של אדרנלין והתרגשות, בשילוב עם נופים קסומים ופסטורליים של הארץ. מדובר על מתנה נפלאה לכבוד יום ההולדת או יום הנישואין, אך כמובן שניתן להזמין טיסה כזאת גם ללא סיבה מיוחדת. זוהי דרך נפלאה להעביר את הזמן ביחד, ליהנות מחוויה מקרבת ומאתגרת ולהתנסות במשהו חדש ולא שגרתי. חשוב להבין כי טיסה במטוס כלל אינה דומה לטיסה במסוק, היות והמסוק אינו מצריך מסלול המראה והוא יכול להישאר באוויר ללא שום תזוזה, לעומת המטוס, אשר חייב להיות בתזוזה מתמדת. למעשה, המסוק מתאים במיוחד לצורך הורדת ואיסוף נוסעים במקומות שאין אליהם גישה נוחה למטוס רגיל, ולכן הוא מושלם לנחיתה על גגות של בניינים, מנחתים שממוקמים על ספינות, פסגות של הרים וכדומה.

טיסה במסוק – מה חשוב לדעת בתחום?

קודם כל, חשוב להבין כי המסוק אינו מותאם לנשיאה של מטען כבד, הוא לא מצליח להגיע למהירויות של מטוס והוא צורך הרבה יותר דלק. לכן ברוב הפעמים, עדיף להטיס מטוס מאשר מסוק. אך כאשר מדובר על טיסה חווייתית במסוק (כפי שמוצע באתר סקייטריפ), מדובר על טיסה שלא ניתן לחוות בשום צורה אחרת. המסוק יכול לנחות ולהמריא כמעט מכל נקודה, ולכן אין צורך להשתמש בשדות התעופה הרגילים. ניתן למשל להנחית את המסוק בשדה או בכל מקום אחר, ובכך ליהנות מגמישות מלאה במסלול הטיסה. כמו כן, המסוק מאפשר טיסה איטית ונמוכה יותר, דבר המעניק את היכולת ליהנות מהנוף הפסטורלי של הארץ, ללא שום בעיה וללא שום הפרעה. כדאי לדעת כי טיסה במסוק יכולה להוות לא רק מתנה נפלאה לאחד מבני הזוג, אלא זוהי גם דרך מקורית ומיוחדת להצעת נישואין. ניתן לתאם טיסה רומנטית לכל מקום בארץ, כך שניתן למשל ליהנות מטיסה עד למלון שבחרתם במצפה רמון.

לסיכום, טיסה במסוק מהווה חוויה ייחודית ובלתי נשכחת, ולכן רבים ובחרים אותה בתור דרך מיוחדת להצעת נישואין. ניתן להזמין טיסה לכל יעד בארץ, ליהנות מהנוף ומהחוויה.

Share this post

גלילה לראש העמוד