אביזרים לתריסים ואלומיניום
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

אביזרים לתריסים ואלומיניום

תריסי החלונות נראים מדהימים ומשפרים את כל עיצוב ונראות הבית. אבל ההפך הוא הנכון לגבי תריסים עגומים ומאובקים. כדי לשמור על שלמותם האסתטית, תריסי החלונות, כמו כל דבר אחר, זקוקים לניקוי וטיפול תכוף, קראו בהרחבה באתר https://gulevy.co.il/he.

אביזרים לתריסים ואלומיניום

כדי לשמור על רהיטי הבית שלנו ובעיקר על תריסי החלונות, חשוב להיות ערניים לזמן שעבר מהרגע בו ניקיתם אותם בפעם האחרונה כדי שתוכלו לדעת מתי יהיה הניקוי הבא שלהם. תחזוק התריסים שלכם צריך להיות מוקפד ואדוק. כך תשמרו עליהם לאורך זמן.

מעבר לכך, שפרו את התריסים שלכם על ידי תוספות של אביזרים לתריסים ואלומיניום, כדי לשפר את המראה שלהם ולהגן עליהם בכל דרך. אביזר פשוט, יכול לשפר את התריס שלכם פלאים.

ניקוי התריסים

למרבה המזל, התריסים אינם זקוקים לניקוי אינטנסיבי אם אתם מסירים אבק באופן קבוע. אם תנקו אותם לעיתים קרובות ותתחזקו אותם כמו שצריך, הם ישמרו על הפונקציונליות והיופי שלהם לאורך שנים.

השתמשו במוצרי ניקוי מתאימים

חומר התריס משתנה, החל מוויניל ואלומיניום ועד לעץ ועץ אמיתי. אתם יכולים לאבק את כל סוגי התריסים עם מטלית נקייה ורכה, ללא קשר לחומר שלהם. עם זאת, כשמנקים אותם לעומק, עליכם להיזהר מכיוון שחומרים מסוימים רגישים יותר מאחרים לתריסים.

לדוגמה, עץ יכול להתעוות או להשתנות כאשר הוא נרטב. עדיף לנקות את התריסים מעץ בעזרת חומר משיכה או בד מרוסס קלות עם פוליש רהיטים או שמן לימון. 

אם אתם מרטיבים את העץ, מיד לאחר מכן נגבו וייבשו אותו. לעומת זאת, ניתן לנקות תריסי אלומיניום, עץ וכדומה במים ובחומר ניקוי עדין, לשטוף ולנגב באופן כזה שלא יצטברו יותר מידי מים במקומות המוסתרים של תריסי החלונות.

Share this post

גלילה לראש העמוד