שלט מוטבע חניה פרטית
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

שלט מוטבע 12/50 ס"מ חניה פרטית AS

אחת הבעיות המודרניות המאפיינות את העידן הנוכחי שלנו, הוא המחסור התמידי בחנייה פנויה. אם בעבר אנשים מעטים בלבד החזיקו ברכב פרטי, הרי שהיום כל משפחה מחזיקה לפחות ברכב אחד, כאשר ברוב הפעמים מדובר בשני רכבים ואף יותר. כל אחד מבני הזוג זקוק לרכב משלו כדי להגיע בנוחות לעבודה, לחזור הביתה ולבצע את הסידורים והמשימות השונות של חיי היומיום. כמו כן, אם מדובר על משפחה עם ילדים בוגרים, הרי שבחלק מהמקרים גם הילדים מחזיקים ברכב משלהם, דבר שמגביר בצורה ניכרת את מצוקת החניה באזור. עד לפני כעשור, מצוקת החניה אפיינה בעיקר את תל אביב והסביבה, אך היום ניתן לראות מצוקת חניה גם באזורי הפריפריה והערים הפחות מרכזיות. לכן שלט מוטבע 12/50 ס"מ חניה פרטית, יכול להוות תוספת נפלאה לכל מי שמחזיק בחניה פרטית, אשר עלולה להיתפס על ידי רכב זר שמחפש בנואשות אחר מקום חניה פנוי.

שלט מוטבע 12/50 ס"מ חניה פרטית – מדוע כדאי להשקיע בו?

כאמור, מצוקת החניה הקשה בארץ אינה מאפיינת רק את תל אביב או את אזור המרכז, היות וכמעט בכל עיר, ישנם אזורים צפופים שאינם מתוכננים בהתאם לצרכים המודרניים. לא מעט בניינים ישנים מכילים רק מספר מקומות חניה מצומצם, דבר שמעניק פריבילגיה לדיירים אשר מחזיקים בחניה בטאבו. אך על מנת לשמור על החניה הפרטית שלהם מפני רכבים זרים, אשר עלולים להשתלט עליה, יש צורך להשקיע בשלט איכותי ומקצועי מבית יולס שלטים, אשר יעדכן את כל עוברי האורח כי מדובר על חניה פרטית. ניתן אף להוסיף את לוחית הרישוי של הרכב, על מנת למנוע בלבול מיותר. ברוב הפעמים, שלט מסוג זה ירתיע את הנהגים המיואשים, אשר יעדיפו לחפש חניה אחרת ולא להיכנס לקונפליקט.

Share this post

גלילה לראש העמוד